Raspored treninga

KATEGORIJA Ponedjeljak
08.04.
Utorak
09.04.
Srijeda
10.04.
Četvrtak
11.04.
Petak
12.04.
Subota
13.04.
Nedjelja
14.04.
Seniori
Juniori (05/06) 8:00/17:00 8:00/17:00 8:00/17:00 8:00/17:00 9:00 17:15 NK Devetka-NK Zagreb
Kadeti 1 (07) 8:00/17:00 8:00/17:00 8:00/17:00 8:00/17:00 9:00 15:15 NK Devetka-NK Zagreb
Kadeti 2 (07/08) 8:00/17:00 8:00/17:00 8:00/17:00 19:00 NK Zagreb-NK Vrapče 9:00
Pioniri 1 (2009) 8:00/16:00 8:00/17:30 8:00/16:00 8:00/16:00
Pioniri 2 (2010) 8:00/16:00 8:00/17:30 8:00/16:00 8:00/16:00
PIONIRI III 2009/2010 19:30 19:45 NK Zagreb-NK Vrapče 19:30 11:15 NK Lučko-NK Zagreb
Mlađi pioniri 1 (2011) 8:20/16:20 8:20/16:20 8:20/16:20 8:20/16:20
Mlađi pioniri 2 (2012) 8:00/17:20 8:00/17:20 8:00/17:20
ML. PIONIRI III (2011/2012) 18:30 18:30 NK Zagreb-NK Vrapče 18:30 10:00 NK Lučko-NK Zagreb
Limači 1 (2013) 19.00 19:00 18:30 NK Zagreb-NK Lokomotiva 19:00 10:00 NK Zagreb-NK Kustošija
Limači 2 (2014) 19:15 19:30 NK Zagreb-NK Lokomotiva 19:15 19:15 11:00 NK Zagreb-NK Kustošija
2014 II 19:15 19:15 19:15 19:15 9:00 NK Concordia-NK Zagreb
Zagići 1 (2015) 18:00 18:00 18:00 11:00 NK Zagreb-NK Kustošija
Zagići 2 (2016) 18:00 18:30 NK Zagreb-NK Lokomotiva 18:00 10:00 NK Zagreb-NK Kustošija
2016 II 18:00 17:30 18:00 10:00 NK Sava J-NK Zagreb
Prednatjecatelji (2017) 18:15 18:15 18:15 Doberman liga
Vrtić (2018/19) 17:30 17:30 17:30 Doberman liga
Otvorena škola limači (2013/14) 19:00 19:30 19:00 Liga Kajzerica
Otvorena škola zagići (2015/16) 18:00 19:30 18:00 Liga Kajzerica
Vratari 16:30GRUPA1 i SENIORI;17:30 GRUPA2; 18:30 GRUPA3 8:30 GRUPA1; 9:30 GRUPA2
Otvorena škola mlađi pioniri (2011/12)

Raspored utakmica

KATEGORIJA IGRALIŠTE DOMAĆIN GOST DATUM VRIJEME
3. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI 23/24 Lučko NK Lučko NK Zagreb 13.04.2024. 00:00
1. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI - skupina PLAY OFF 23/24 - NK Zagreb NK Lučko 13.04.2024. 00:00
3. "A" ZNL - PIONIRI 23/24 Lučko NK Lučko NK Zagreb 13.04.2024. 00:00
Prva NL Centar mlađi pioniri 2023/2024 - NK Zagreb NK Kustošija 13.04.2024. 09:00
3. "C2" ZNL - LIMAČI 23/24 - NK Concordia NK Zagreb 13.04.2024. 09:00
3. "C2" ZNL - ZAGIĆI 23/24 Jakuševec NK Sava (J) NK Zagreb 13.04.2024. 10:00
Prva NL Centar pioniri 2023/2024 - NK Zagreb NK Kustošija 13.04.2024. 10:15
1. "A2" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OFF 23/24 - NK Zagreb NK Kustošija 14.04.2024. 10:00
1. "A1" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OFF 23/24 - NK Zagreb NK Kustošija 14.04.2024. 10:00
1. "A2" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OFF 23/24 - NK Zagreb NK Kustošija 14.04.2024. 11:00
1. "A1" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OFF 23/24 - NK Zagreb NK Kustošija 14.04.2024. 11:00
Druga NL Centar kadeti 2023/2024 - NK Devetka NK Zagreb 14.04.2024. 15:15
4. Nogometna liga Središte Zagreb skupina A 23/24 Ivančica NK Ivančica (ZB) NK Zagreb 14.04.2024. 16:30
Druga NL Centar juniori 23/24 - NK Devetka NK Zagreb 14.04.2024. 17:15

Nogometni Klub Zagreb