Raspored treninga

KATEGORIJA Ponedjeljak
04.03.
Utorak
05.03.
Srijeda
06.03.
Četvrtak
07.03.
Petak
08.03.
Subota
09.03.
Nedjelja
10.03.
Seniori
Juniori (05/06) 20:15 20:15 20:15 20:15 9:00 15:45 NK Zagorec-NK Zagreb
Kadeti 1 (07) 8:00/17:00 8:00/17:00 8:00/17:00 8:00/17:00 9:00 13:45 NK Zagorec-NK Zagreb
Kadeti 2 (07/08) 8:00/18:00 8:00/17:00 8:00/17:00 8:00/17:00 9:00
Pioniri 1 (2009) 8:00/19:00 8:00/16:00 8:00/19:00 8:00/19:00 16:15 NK Zagreb-NK Zagorec
Pioniri 2 (2010) 8:00/19:00 8:00/19:00 8:00/19:00 8:00/19:00
PIONIRI III 2009/2010 19:30 19:30 19:30
Mlađi pioniri 1 (2011) 8:30/15:45 19:45 8:30/15:45 8:30/15:45 15:00 NK Zagreb-NK Zagorec
Mlađi pioniri 2 (2012) 8:00/17:20 8:00/17:20 8:00/16:30 8:00/17:20
ML. PIONIRI III (2011/2012) 18:30 18:30 18:30
Limači 1 (2013) 19.00 19:00 19:30 NK Rudeš-NK Zagreb 19:00
Limači 2 (2014) 19:15 19:15 NK Zagreb-NK Jarun 19:15 turnir 14:30 NK Rudeš-NK Zagreb
2014 II 19:15 19:15 NK Zagreb-NK Jarun 19:15 turnir NK Lokomotiva-NK Zagreb
Zagići 1 (2015) 18:00 18:00 18:00 18:00 14:30 NK Rudeš-NK Zagreb
Zagići 2 (2016) 18:00 18:00 18:00 15:30 NK Rudeš-NK Zagreb
2016 II 18:00 18:00 18:00 NK Lokomotiva-NK Zagreb
Prednatjecatelji (2017) 18:15 18:30 18:15
Vrtić (2018/19) 17:30 17:30 17:30
Otvorena škola limači (2013/14) 18:00 18:00 18:00 Doberman liga
Otvorena škola zagići (2015/16) 17:00 18:00 18:00 Doberman liga
Vratari 16:30GRUPA1 i SENIORI;17:30 GRUPA2; 18:30 GRUPA3 8:30 GRUPA1; 9:30 GRUPA2
Otvorena škola mlađi pioniri (2011/12)

Raspored utakmica

KATEGORIJA IGRALIŠTE DOMAĆIN GOST DATUM VRIJEME
1. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI - skupina PLAY OFF 23/24 - NK Zagreb NK Lokomotiva (Z) 09.03.2024. 00:00
1. "A2" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OFF 23/24 ŠC Rudeš NK Rudeš NK Zagreb 09.03.2024. 00:00
1. "A1" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OFF 23/24 ŠC Rudeš NK Rudeš NK Zagreb 09.03.2024. 00:00
3. "C2" ZNL - ZAGIĆI 23/24 Kajzerica NK Lokomotiva (Z) NK Zagreb 09.03.2024. 00:00
1. "A2" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OFF 23/24 ŠC Rudeš NK Rudeš NK Zagreb 09.03.2024. 00:00
1. "A1" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OFF 23/24 ŠC Rudeš NK Rudeš NK Zagreb 09.03.2024. 00:00
3. "C2" ZNL - LIMAČI 23/24 Kajzerica NK Lokomotiva (Z) NK Zagreb 09.03.2024. 00:00
1. "A" ZNL - KADETI 23/24 - NK Zagreb NK Devetka 09.03.2024. 00:00
Prva NL Centar mlađi pioniri 2023/2024 - NK Zagreb NK Zagorec (Kr) 09.03.2024. 09:00
Prva NL Centar pioniri 2023/2024 - NK Zagreb NK Zagorec (Kr) 09.03.2024. 10:15
4. Nogometna liga Središte Zagreb skupina A 23/24 - NK Zagreb NK Rudar (DZ) 09.03.2024. 11:00
3. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI 23/24 Sesvete NK Sesvete NK Zagreb 09.03.2024. 15:00
Druga NL Centar kadeti 2023/2024 ŠRC Podgora NK Zagorec (Kr) NK Zagreb 10.03.2024. 13:45
Druga NL Centar juniori 23/24 ŠRC Podgora NK Zagorec (Kr) NK Zagreb 10.03.2024. 15:45

Nogometni Klub Zagreb