4. Nogometna liga Središte Zagreb skupina A 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Ravnice 28 19 8 1 69 21 48 65
2. NK Mladost Zabok 28 20 4 4 79 19 60 64
3. NK Špansko 28 15 7 6 51 27 24 52
4. NK Prečko 28 15 6 7 53 25 28 51
5. NK Golubovec 28 16 5 7 47 32 15 50
6. NK Devetka 28 12 7 9 44 36 8 43
7. NK Sesvetski Kraljevec 28 12 7 9 36 30 6 43
8. NK Polet (SK) 28 10 11 7 43 38 5 41
9. NK Zagreb 28 10 7 11 27 36 -9 37
10. NK Ilovac 28 10 6 12 34 39 -5 36
11. NK Rudar (DZ) 28 10 5 13 40 51 -11 35
12. NK Odra 28 9 6 13 38 52 -14 33
13. NK Brezovica 28 6 3 19 37 69 -32 21
14. NK Blato 28 4 9 15 24 55 -31 20
15. NK Straža 28 2 9 17 23 49 -26 15
16. NK Ivančica (ZB) 28 3 2 23 21 87 -66 11

Druga NL Centar juniori 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kurilovec 28 18 4 6 70 28 42 58
2. NK Ponikve 28 15 5 8 57 34 23 50
3. NK Zagreb 28 14 7 7 63 42 21 49
4. NK HAŠK 1903 28 14 5 9 58 35 23 47
5. NK Jarun 27 14 5 8 61 40 21 47
6. NK Devetka 28 13 6 9 66 46 20 45
7. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 28 13 4 11 67 40 27 43
8. NK Vrapče 27 12 5 10 43 39 4 41
9. NK Trešnjevka 28 12 5 11 52 54 -2 41
10. NK Zagorec (Kr) 27 13 1 13 50 55 -5 39
11. NK Mladost Zabok 27 10 4 13 54 59 -5 33
12. NK Špansko 28 10 3 15 38 47 -9 33
13. NK Sesvetski Kraljevec 28 10 3 15 44 59 -15 33
14. ŠNM NK Naftaš Ivanić 28 8 1 19 33 86 -53 25
15. NK Prečko 28 6 6 16 34 76 -42 24
16. HNK Segesta 28 6 4 18 37 87 -50 22

Druga NL Centar kadeti 2023/2024

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Zagreb 27 20 2 5 82 19 63 62
2. NK Špansko 27 20 1 6 71 30 41 61
3. NK HAŠK 1903 28 19 1 8 71 32 39 58
4. NK Ponikve 28 18 3 7 67 30 37 57
5. NK Kurilovec 28 16 4 8 65 43 22 52
6. HNK Segesta 28 14 3 11 60 49 11 45
7. NK Mladost Zabok 27 12 4 11 47 45 2 40
8. NK Jarun 27 12 4 11 52 52 0 40
9. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 28 12 3 13 43 53 -10 39
10. NK Sesvetski Kraljevec 28 9 9 10 33 39 -6 36
11. NK Zagorec (Kr) 27 9 5 13 41 50 -9 32
12. ŠNM NK Naftaš Ivanić 28 9 0 19 33 59 -26 27
13. NK Vrapče 27 7 5 15 43 68 -25 26
14. NK Trešnjevka 27 6 4 17 29 70 -41 22
15. NK Devetka 27 7 1 19 26 73 -47 22
16. NK Prečko 28 4 3 21 36 87 -51 15

Prva NL Centar pioniri 2023/2024

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kustošija 28 22 4 2 73 16 57 70
2. NK Lokomotiva (Z) 28 19 4 5 85 28 57 61
3. GNK Dinamo 29 17 5 7 51 20 31 56
4. NK Devetka 28 14 6 8 59 49 10 48
5. NK Dubrava Tim Kabel 27 12 6 9 37 34 3 42
6. NK Karlovac 1919 28 11 7 10 38 34 4 40
7. NK Rudeš 28 11 5 12 42 46 -4 38
8. HNK Segesta 26 10 6 10 38 47 -9 36
9. NK Inker 28 8 9 11 37 38 -1 33
10. HNK Gorica 28 9 6 13 25 53 -28 33
11. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 27 9 5 13 37 43 -6 32
12. NK HAŠK 1903 27 9 4 14 21 35 -14 31
13. NK Zagreb 28 9 3 16 44 50 -6 30
14. NK Zagorec (Kr) 26 9 2 15 36 55 -19 29
15. NK Sesvete 28 8 4 16 30 62 -32 28
16. NK Lučko 28 5 2 21 25 68 -43 17

Prva NL Centar mlađi pioniri 2023/2024

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 28 27 1 0 143 8 135 82
2. GNK Dinamo 28 24 3 1 130 10 120 75
3. NK Sesvete 28 13 9 6 45 36 9 48
4. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 26 14 5 7 57 26 31 47
5. NK Dubrava Tim Kabel 27 14 4 9 51 45 6 46
6. NK Rudeš 28 12 5 11 54 56 -2 41
7. NK Zagorec (Kr) 27 13 2 12 46 57 -11 41
8. NK Karlovac 1919 28 10 7 11 34 61 -27 37
10. NK Zagreb 28 10 6 12 36 45 -9 36
9. HNK Gorica 28 10 6 12 50 59 -9 36
11. NK HAŠK 1903 27 7 12 8 18 29 -11 33
12. HNK Segesta 27 9 5 13 40 51 -11 32
13. NK Inker 28 5 6 17 21 81 -60 21
14. NK Lučko 28 4 7 17 20 70 -50 19
15. NK Devetka 28 5 3 20 19 83 -64 18
16. NK Kustošija 28 1 5 22 15 62 -47 8

1. "A" ZNL - PIONIRI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kustošija 17 14 2 1 59 18 41 44
2. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 19 12 5 2 47 17 30 41
3. NK Sesvete 18 11 3 4 33 17 16 36
4. NK Trnje (Z) 17 10 2 5 76 25 51 32
5. NK Rudeš 18 9 3 6 37 20 17 30
6. NK HAŠK 1903 18 10 0 8 36 28 8 30
7. NK Zagreb 17 9 2 6 53 28 25 29
8. NK Ravnice 19 9 2 8 39 29 10 29
9. NK Dubrava Tim Kabel 18 8 3 7 28 25 3 27
10. NK Bubamara 18 8 1 9 36 43 -7 25
11. NK Maksimir 18 6 1 11 29 40 -11 19

3. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Sesvete 25 18 2 5 87 20 67 56
2. NK HAŠK 1903 25 16 2 7 81 38 43 50
3. NK Rudeš 25 15 4 6 71 24 47 49
4. NK Lučko 25 15 3 7 56 29 27 48
5. NK Jarun 25 15 1 9 72 47 25 46
6. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 23 12 4 7 70 28 42 40
7. NK Dubrava Tim Kabel 25 12 2 11 71 65 6 38
8. NK Kustošija 24 12 2 10 51 50 1 38
9. NK Zagreb 25 11 5 9 54 57 -3 38
10. NK Prigorje (M) 25 11 3 11 56 57 -1 36
11. NK Mladost - Buzin 25 10 3 12 72 75 -3 33
12. NK Vrapče 25 6 1 18 36 109 -73 19
13. NK Trnje (Z) 24 2 3 19 24 94 -70 9
14. NK Ponikve 25 0 1 24 12 120 -108 1

1. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 21 20 1 0 174 3 171 61
2. NK Lokomotiva (Z) 22 20 1 1 100 10 90 61
3. NK Sesvete 23 19 0 4 63 22 41 57
4. NK Lučko 23 15 4 4 65 8 57 49
5. NK Rudeš 20 12 2 6 52 17 35 38
6. NK HAŠK 1903 23 12 1 10 53 43 10 37
7. NK Maksimir 22 11 3 8 56 34 22 36
8. NK Ravnice 22 10 2 10 38 54 -16 32
9. NK Bubamara 23 9 4 10 31 37 -6 31
10. NK Trnje (Z) 22 10 0 12 52 74 -22 30
11. NK Dubrava Tim Kabel 22 7 7 8 46 37 9 28
12. NK Zagreb 23 8 1 14 35 77 -42 25
13. NK Kustošija 21 6 5 10 21 29 -8 23
14. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 23 6 5 10 32 41 -9 23

3. "A" ZNL - PIONIRI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Dubrava Tim Kabel 21 19 1 1 142 16 126 58
2. NK Kustošija 22 15 3 4 110 39 71 48
3. NK Lučko 20 16 0 4 75 36 39 48
4. NK HAŠK 1903 21 12 3 6 75 46 29 39
5. NK Trnje (Z) 20 11 2 7 72 40 32 35
6. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 20 10 2 8 59 31 28 32
7. NK Maksimir 21 8 1 12 65 72 -7 25
8. NK Zagreb 21 8 0 13 53 91 -38 24
9. NK Jarun 21 7 2 12 39 51 -12 23
10. NK Mladost - Buzin 19 6 1 12 19 82 -63 19
11. NK Špansko 21 3 3 15 31 84 -53 12
12. NK Vrapče 21 0 0 21 15 167 -152 0

1. "A2" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 22 20 0 2 113 14 99 60
2. NK Trešnjevka 22 19 0 3 79 37 42 57
3. GNK Dinamo 20 18 1 1 175 15 160 55
4. NK Zagreb 22 15 1 6 88 46 42 46
5. NK Sesvete 22 15 1 6 67 30 37 46
6. NK Dubrava Tim Kabel 21 12 3 6 49 38 11 39
7. NK Bubamara 22 12 1 9 65 36 29 37
8. NK Jarun 21 12 1 8 71 52 19 37
9. NK Devetka 21 10 1 10 39 51 -12 31
10. NK Rudeš 22 7 1 14 54 72 -18 22
11. NK Kustošija 22 5 3 14 33 76 -43 18
12. NK Mladost - Buzin 21 3 1 17 25 107 -82 10

1. "A1" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 22 21 0 1 154 16 138 63
2. NK Lokomotiva (Z) 22 20 1 1 165 16 149 61
3. NK Rudeš 22 17 0 5 140 40 100 51
4. NK Bubamara 22 14 2 6 73 39 34 44
5. NK Sesvete 22 11 4 7 91 54 37 37
6. NK Mladost - Buzin 22 10 3 9 72 83 -11 33
7. NK Kustošija 22 10 2 10 60 61 -1 32
8. NK Jarun 22 9 1 12 60 62 -2 28
9. NK Trešnjevka 22 7 5 10 71 80 -9 26
10. NK Dubrava Tim Kabel 22 5 5 12 48 64 -16 20
11. NK Devetka 22 5 4 13 45 106 -61 19
12. NK Zagreb 22 5 0 17 42 128 -86 15

3. "C2" ZNL - ZAGIĆI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Sava (J) 21 19 1 1 166 39 127 58
2. NK Jarun 21 13 2 6 64 39 25 41
3. NK Trnovčica 21 14 1 6 122 53 69 40
4. NK Podsused 21 13 1 7 80 54 26 40
5. NK Kašina 21 12 0 9 75 74 1 36
6. NK Zagreb 20 9 2 9 60 80 -20 29
7. NK Lokomotiva (Z) 10 8 1 1 64 21 43 25
8. NK Sesvete 21 7 3 11 43 80 -37 24
9. NK ŠN M-M 19 7 0 12 57 73 -16 21
10. NK Vrapče 21 5 1 15 29 104 -75 16
11. NK Sava (J) II 21 4 1 16 35 111 -76 13
12. NK Kralj Tomislav 21 1 1 19 40 107 -67 4

1. "A2" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 22 22 0 0 236 17 219 66
2. NK Lokomotiva (Z) 22 20 1 1 164 24 140 61
3. NK Devetka 22 17 1 4 128 50 78 52
4. NK Jarun 22 13 0 9 96 57 39 39
5. NK Rudeš 22 11 3 8 68 62 6 36
6. NK Bubamara 22 12 0 10 76 79 -3 36
7. NK Mladost - Buzin 22 9 3 10 78 105 -27 30
8. NK Trešnjevka 22 9 1 12 71 109 -38 28
9. NK Dubrava Tim Kabel 22 8 2 12 64 101 -37 26
10. NK Sesvete 22 7 3 12 50 109 -59 24
11. NK Zagreb 22 5 1 16 68 85 -17 16
12. NK Kustošija 22 3 0 19 38 155 -117 9

1. "A1" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 22 20 1 1 114 13 101 61
2. GNK Dinamo 21 19 0 2 118 12 106 57
3. NK Dubrava Tim Kabel 22 18 1 3 82 20 62 55
4. NK Devetka 22 14 1 7 60 42 18 43
5. NK Zagreb 22 14 1 7 53 44 9 43
6. NK Mladost - Buzin 21 12 1 8 42 47 -5 37
7. NK Kustošija 22 11 2 9 65 42 23 35
8. NK Sesvete 22 11 2 9 59 47 12 35
9. NK Rudeš 22 10 2 10 51 43 8 32
10. NK Bubamara 22 7 2 13 51 57 -6 23
11. NK Jarun 22 6 3 14 52 71 -19 21
12. NK Trešnjevka 22 4 1 17 51 91 -40 13

3. "C2" ZNL - LIMAČI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Jarun 14 14 0 0 86 8 78 42
2. NK Sesvete 16 10 2 4 68 26 42 32
3. NK Zagreb 16 10 2 4 66 25 41 32
4. NK Concordia 15 6 4 5 62 37 25 22
5. NK Jarun 2 15 7 1 7 48 32 16 22
6. NK Lokomotiva (Z) 8 4 3 1 52 11 41 15
7. NK Vrapče 16 4 1 11 28 87 -59 13
8. NK HAŠK 1903 15 3 3 9 32 58 -26 12
9. NK Sava (Z) 9 3 0 6 28 61 -33 9
10. NK Trnovčica 16 1 0 15 22 147 -125 3

1. "A" ZNL - KADETI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kustošija 21 19 1 1 104 28 76 58
2. NK Dubrava Tim Kabel 22 14 3 5 66 26 40 45
3. NK Lučko 22 13 4 5 43 27 16 43
4. NK Trnje (Z) 21 13 2 6 56 25 31 41
5. NK Maksimir 22 10 5 7 50 44 6 35
6. NK Zagreb 21 9 3 9 50 39 11 30
7. NK Ravnice 22 7 6 9 50 38 12 27
8. NK Jarun 22 7 4 11 43 47 -4 25
9. NK HAŠK 1903 21 7 3 11 33 46 -13 24
10. NK Sesvetski Kraljevec 20 6 4 10 33 46 -13 22
11. NK Devetka 21 2 3 16 23 76 -53 9
12. NK Vrapče 21 1 2 18 24 133 -109 5

1. "A" ZNL - PIONIRI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kustošija 9 8 1 0 33 7 26 25
2. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 9 7 2 0 32 8 24 23
3. NK Bubamara 9 6 1 2 26 9 17 19
4. NK Trnje (Z) 9 5 1 3 48 16 32 16
5. NK Zagreb 9 5 1 3 38 15 23 16
6. NK Devetka 9 5 0 4 26 16 10 15
7. NK Maksimir 9 3 0 6 20 26 -6 9
8. NK Ponikve 9 2 0 7 16 45 -29 6
9. NK Trešnjevka 9 0 1 8 10 57 -47 1
10. NK Mladost - Buzin 9 0 1 8 7 57 -50 1

1. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 11 11 0 0 62 4 58 33
2. NK Lučko 11 8 2 1 37 1 36 26
3. NK Maksimir 11 8 0 3 42 14 28 24
4. NK Bubamara 11 6 2 3 20 15 5 20
5. NK Trnje (Z) 11 6 0 5 34 29 5 18
6. NK Zagreb 11 5 1 5 19 30 -11 16
7. NK Kustošija 11 4 3 4 14 11 3 15
8. NK Devetka 11 2 4 5 14 30 -16 10
9. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 11 2 3 6 12 21 -9 9
10. NK Mladost - Buzin 11 3 0 8 16 50 -34 9
11. NK Trešnjevka 11 2 0 9 7 29 -22 6
12. NK Ponikve 11 1 1 9 11 54 -43 4

1. "A2" ZNL - LIMAČI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Trešnjevka 11 11 0 0 50 11 39 33
2. NK Lokomotiva (Z) 11 10 0 1 48 6 42 30
3. NK Zagreb 11 7 1 3 43 19 24 22
4. NK Bubamara 11 7 1 3 38 18 20 22
5. NK Devetka 11 6 0 5 20 23 -3 18
6. NK HAŠK 1903 11 6 0 5 22 27 -5 18
7. NK Ponikve 11 5 0 6 25 20 5 15
8. NK Kustošija 11 4 1 6 18 24 -6 13
9. NK Maksimir 11 3 1 7 14 28 -14 10
10. NK Studentski grad 11 3 1 7 18 34 -16 10
11. NK Špansko 11 1 0 10 10 39 -29 3
12. NK Sesvetski Kraljevec 11 0 1 10 6 63 -57 1

1. "A1" ZNL - ZAGIĆI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 11 10 1 0 93 8 85 31
2. NK Bubamara 11 7 2 2 45 15 30 23
3. NK Špansko 11 6 4 1 47 15 32 22
4. NK Trešnjevka 11 6 3 2 48 27 21 21
5. NK Maksimir 11 6 3 2 46 34 12 21
6. NK Kustošija 11 6 2 3 43 37 6 20
7. NK Zagreb 11 5 0 6 30 54 -24 15
8. NK HAŠK 1903 11 3 2 6 18 32 -14 11
9. NK Devetka 11 3 1 7 24 54 -30 10
10. NK Ponikve 11 3 0 8 15 26 -11 9
11. NK Sesvetski Kraljevec 11 2 0 9 16 44 -28 6
12. NK Studentski grad 11 0 0 11 13 92 -79 0

1. "A2" ZNL - ZAGIĆI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 11 10 1 0 86 9 77 31
2. NK Devetka 11 9 1 1 59 21 38 28
3. NK Maksimir 11 9 0 2 51 22 29 27
4. NK Špansko 11 7 0 4 34 25 9 21
5. NK Bubamara 11 7 0 4 36 42 -6 21
6. NK HAŠK 1903 11 6 1 4 44 29 15 19
7. NK Ponikve 11 6 0 5 37 28 9 18
8. NK Trešnjevka 11 4 0 7 32 55 -23 12
9. NK Zagreb 11 2 1 8 33 39 -6 7
10. NK Sesvetski Kraljevec 11 1 2 8 18 44 -26 5
11. NK Kustošija 11 1 0 10 19 61 -42 3
12. NK Studentski grad 11 1 0 10 20 94 -74 3

1. "A1" ZNL - LIMAČI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 11 10 1 0 66 4 62 31
2. NK Devetka 11 8 1 2 43 17 26 25
3. NK Kustošija 11 8 0 3 48 18 30 24
4. NK HAŠK 1903 11 6 3 2 39 16 23 21
5. NK Sesvetski Kraljevec 11 6 1 4 37 32 5 19
6. NK Zagreb 11 6 1 4 26 27 -1 19
7. NK Bubamara 11 5 1 5 36 26 10 16
8. NK Maksimir 11 4 0 7 26 35 -9 12
9. NK Špansko 11 3 2 6 28 27 1 11
10. NK Trešnjevka 11 3 0 8 39 53 -14 9
11. NK Ponikve 11 2 0 9 19 46 -27 6
12. NK Studentski grad 11 0 0 11 6 112 -106 0

Nogometni Klub Zagreb