Prva NL Centar mlađi pioniri 2023/2024

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 22 21 1 0 124 6 118 64
2. GNK Dinamo 22 19 2 1 110 10 100 59
3. NK Sesvete 22 12 5 5 42 32 10 41
4. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 21 12 4 5 45 20 25 40
5. NK Dubrava Tim Kabel 23 12 3 8 45 40 5 39
6. NK Zagorec (Kr) 23 11 1 11 37 52 -15 34
7. NK Rudeš 23 10 3 10 42 49 -7 33
8. NK HAŠK 1903 23 7 11 5 17 21 -4 32
9. NK Karlovac 1919 23 9 5 9 32 51 -19 32
10. NK Zagreb 22 9 4 9 33 37 -4 31
11. HNK Gorica 21 8 3 10 39 50 -11 27
12. HNK Segesta 22 6 4 12 25 43 -18 22
13. NK Inker 22 5 4 13 18 65 -47 19
14. NK Lučko 22 3 6 13 16 53 -37 15
15. NK Kustošija 22 1 5 16 11 40 -29 8
16. NK Devetka 23 1 3 19 12 79 -67 6

Prva NL Centar pioniri 2023/2024

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kustošija 22 17 4 1 58 14 44 55
2. NK Lokomotiva (Z) 22 14 4 4 59 21 38 46
3. GNK Dinamo 22 12 5 5 36 15 21 41
4. NK Devetka 22 11 6 5 47 34 13 39
5. NK Dubrava Tim Kabel 23 10 6 7 32 25 7 36
6. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 21 9 5 7 33 29 4 32
7. NK Karlovac 1919 23 8 7 8 27 27 0 31
8. HNK Segesta 22 8 6 8 30 39 -9 30
9. NK Rudeš 23 8 5 10 34 40 -6 29
10. NK Zagorec (Kr) 23 8 2 13 30 48 -18 26
11. NK HAŠK 1903 23 7 4 12 19 33 -14 25
12. NK Zagreb 21 7 3 11 29 31 -2 24
13. NK Inker 22 5 9 8 26 29 -3 24
14. NK Sesvete 22 7 3 12 25 44 -19 24
15. HNK Gorica 21 5 5 11 15 41 -26 20
16. NK Lučko 22 3 2 17 19 49 -30 11

1. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 18 18 0 0 160 2 158 54
2. NK Lokomotiva (Z) 17 16 0 1 89 8 81 48
3. NK Sesvete 18 14 0 4 51 18 33 42
4. NK Lučko 17 12 2 3 51 6 45 38
5. NK Rudeš 17 11 1 5 48 13 35 34
6. NK Maksimir 17 10 2 5 49 21 28 32
7. NK HAŠK 1903 18 10 0 8 42 33 9 30
8. NK Bubamara 16 8 4 4 24 18 6 28
9. NK Dubrava Tim Kabel 17 7 3 7 40 29 11 24
10. NK Trnje (Z) 18 8 0 10 47 58 -11 24
11. NK Zagreb 17 7 1 9 27 57 -30 22
12. NK Ravnice 16 7 0 9 24 44 -20 21
13. NK Kustošija 18 5 4 9 18 25 -7 19
14. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 16 5 3 6 23 29 -6 18

Druga NL Centar kadeti 2023/2024

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Špansko 22 18 0 4 65 25 40 54
2. NK Zagreb 21 16 2 3 66 16 50 50
3. NK HAŠK 1903 22 16 0 6 61 25 36 48
4. NK Ponikve 22 14 3 5 53 23 30 45
5. NK Kurilovec 22 11 3 8 48 37 11 36
6. HNK Segesta 21 11 1 9 44 39 5 34
7. NK Jarun 21 10 3 8 46 43 3 33
8. NK Mladost Zabok 21 10 2 9 39 36 3 32
9. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 22 9 3 10 36 41 -5 30
10. NK Zagorec (Kr) 22 9 1 12 36 44 -8 28
11. NK Sesvetski Kraljevec 22 7 6 9 24 34 -10 27
12. ŠNM NK Naftaš Ivanić 22 8 0 14 28 46 -18 24
13. NK Devetka 22 7 1 14 26 56 -30 22
14. NK Trešnjevka 22 4 4 14 25 63 -38 16
15. NK Vrapče 20 3 3 14 28 58 -30 12
16. NK Prečko 22 3 2 17 32 71 -39 11

1. "A2" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 17 17 0 0 174 15 159 51
2. NK Lokomotiva (Z) 16 15 1 0 119 13 106 46
3. NK Devetka 16 13 1 2 89 33 56 40
4. NK Jarun 16 10 0 6 78 42 36 30
5. NK Bubamara 16 10 0 6 63 54 9 30
6. NK Rudeš 16 7 3 6 49 50 -1 24
7. NK Sesvete 15 7 2 6 44 58 -14 23
8. NK Dubrava Tim Kabel 16 7 2 7 54 69 -15 23
9. NK Mladost - Buzin 16 6 2 8 56 72 -16 20
10. NK Trešnjevka 17 6 1 10 50 89 -39 19
11. NK Zagreb 15 2 1 12 39 56 -17 7
12. NK Kustošija 16 1 0 15 25 105 -80 3

4. Nogometna liga Središte Zagreb skupina A 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Ravnice 22 15 6 1 49 19 30 51
2. NK Mladost Zabok 21 15 4 2 59 15 44 49
3. NK Golubovec 22 13 4 5 35 22 13 43
4. NK Špansko 22 12 6 4 40 21 19 42
5. NK Prečko 22 11 5 6 37 21 16 38
6. NK Sesvetski Kraljevec 22 10 5 7 30 23 7 35
7. NK Zagreb 21 8 7 6 23 21 2 31
8. NK Polet (SK) 22 7 9 6 33 30 3 30
9. NK Devetka 21 7 7 7 30 28 2 28
10. NK Rudar (DZ) 22 7 5 10 31 40 -9 26
11. NK Ilovac 21 6 7 8 24 27 -3 25
12. NK Odra 21 6 4 11 24 39 -15 22
13. NK Brezovica 22 5 2 15 30 59 -29 17
14. NK Blato 22 2 9 11 19 41 -22 15
15. NK Straža 22 2 7 13 19 38 -19 13
16. NK Ivančica (ZB) 21 3 1 17 19 58 -39 10

1. "A" ZNL - KADETI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kustošija 17 16 1 0 87 21 66 49
2. NK Dubrava Tim Kabel 17 11 2 4 55 16 39 35
3. NK Trnje (Z) 17 10 2 5 46 21 25 32
4. NK Lučko 17 9 4 4 28 22 6 31
5. NK Zagreb 17 8 2 7 41 33 8 26
6. NK Maksimir 17 7 3 7 34 37 -3 24
7. NK HAŠK 1903 17 7 2 8 30 35 -5 23
8. NK Ravnice 17 5 6 6 41 34 7 21
9. NK Jarun 16 5 2 9 33 36 -3 17
10. NK Sesvetski Kraljevec 16 4 4 8 27 38 -11 16
11. NK Devetka 15 2 1 12 14 53 -39 7
12. NK Vrapče 17 1 1 15 16 106 -90 4

1. "A1" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 17 16 0 1 138 13 125 48
2. NK Lokomotiva (Z) 16 15 1 0 121 11 110 46
3. NK Rudeš 16 14 0 2 121 23 98 42
4. NK Bubamara 16 10 2 4 53 23 30 32
5. NK Kustošija 16 8 2 6 50 48 2 26
6. NK Trešnjevka 17 7 4 6 65 56 9 25
7. NK Sesvete 15 7 3 5 63 33 30 24
8. NK Mladost - Buzin 16 7 2 7 53 57 -4 23
9. NK Jarun 16 7 0 9 45 45 0 21
10. NK Zagreb 15 5 0 10 33 94 -61 15
11. NK Dubrava Tim Kabel 16 3 3 10 34 48 -14 12
12. NK Devetka 16 3 2 11 30 83 -53 11

1. "A1" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 16 16 0 0 100 5 95 48
2. NK Lokomotiva (Z) 17 15 1 1 92 11 81 46
3. NK Dubrava Tim Kabel 16 12 1 3 62 17 45 37
4. NK Devetka 16 10 1 5 50 34 16 31
5. NK Mladost - Buzin 16 10 1 5 35 28 7 31
6. NK Kustošija 15 9 1 5 54 29 25 28
7. NK Sesvete 14 8 2 4 39 20 19 26
8. NK Rudeš 15 8 1 6 40 25 15 25
9. NK Zagreb 15 8 1 6 32 35 -3 25
10. NK Bubamara 15 6 1 8 42 39 3 19
11. NK Jarun 16 5 2 10 43 54 -11 17
12. NK Trešnjevka 17 4 1 12 48 71 -23 13

1. "A2" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 17 15 1 1 161 14 147 46
2. NK Lokomotiva (Z) 16 15 0 1 76 11 65 45
3. NK Trešnjevka 17 15 0 2 65 26 39 45
4. NK Sesvete 14 12 0 2 50 16 34 36
5. NK Dubrava Tim Kabel 15 11 1 3 41 22 19 34
6. NK Jarun 14 9 0 5 51 32 19 27
7. NK Devetka 16 9 0 7 33 38 -5 27
8. NK Bubamara 16 8 1 7 48 31 17 25
9. NK Zagreb 15 8 1 6 51 35 16 25
10. NK Rudeš 16 7 0 9 47 53 -6 21
11. NK Kustošija 16 5 1 10 26 51 -25 16
12. NK Mladost - Buzin 16 3 1 12 23 59 -36 10

3. "A" ZNL - PIONIRI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Dubrava Tim Kabel 16 14 1 1 109 14 95 43
2. NK Lučko 18 14 0 4 64 36 28 42
3. NK Kustošija 16 13 1 2 97 27 70 40
4. NK Trnje (Z) 17 10 1 6 68 34 34 31
5. NK HAŠK 1903 15 8 2 5 51 32 19 26
6. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 16 8 1 7 43 25 18 25
7. NK Zagreb 17 7 0 10 47 75 -28 21
8. NK Jarun 18 6 2 10 35 44 -9 20
9. NK Maksimir 17 6 1 10 43 64 -21 19
10. NK Špansko 17 3 3 11 29 62 -33 12
11. NK Mladost - Buzin 15 4 0 11 13 72 -59 12
12. NK Vrapče 16 0 0 16 12 126 -114 0

Druga NL Centar juniori 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kurilovec 22 13 4 5 55 22 33 43
2. NK Ponikve 22 12 4 6 46 22 24 40
3. NK Jarun 21 12 3 6 50 28 22 39
4. NK HAŠK 1903 22 11 4 7 45 28 17 37
5. NK Zagreb 21 10 5 6 48 34 14 35
6. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 22 10 3 9 53 34 19 33
7. NK Vrapče 20 10 3 7 32 27 5 33
8. NK Trešnjevka 22 10 3 9 44 41 3 33
9. NK Devetka 22 9 5 8 46 37 9 32
10. NK Mladost Zabok 22 9 4 9 47 44 3 30
11. NK Zagorec (Kr) 22 10 1 11 40 48 -8 30
12. NK Sesvetski Kraljevec 23 9 2 12 30 47 -17 29
13. NK Špansko 22 9 1 12 30 35 -5 28
14. NK Prečko 22 6 5 11 26 53 -27 23
15. ŠNM NK Naftaš Ivanić 22 5 1 16 24 74 -50 16
16. HNK Segesta 21 3 4 14 24 66 -42 13

3. "C2" ZNL - ZAGIĆI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Sava (J) 15 14 0 1 125 26 99 42
2. NK Trnovčica 14 11 0 3 100 35 65 30
3. NK Jarun 15 10 0 5 47 28 19 30
4. NK Podsused 15 9 1 5 60 37 23 28
5. NK Kašina 15 8 0 7 54 56 -2 24
6. NK Zagreb 13 6 1 6 40 53 -13 19
7. NK Sesvete 15 5 2 8 29 63 -34 17
8. NK Vrapče 15 5 1 9 19 65 -46 16
9. NK Lokomotiva (Z) 5 5 0 0 34 7 27 15
10. NK ŠN M-M 14 4 0 10 38 62 -24 12
11. NK Sava (J) II 15 3 1 11 23 79 -56 10
12. NK Kralj Tomislav 15 0 0 15 21 79 -58 0

3. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lučko 20 13 3 4 46 18 28 42
2. NK Sesvete 18 12 2 4 62 15 47 38
3. NK HAŠK 1903 20 12 2 6 71 34 37 38
4. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 20 11 4 5 62 25 37 37
5. NK Rudeš 19 11 4 4 51 19 32 37
6. NK Zagreb 20 9 5 6 47 48 -1 32
7. NK Jarun 19 10 1 8 54 38 16 31
8. NK Mladost - Buzin 19 9 3 7 59 52 7 30
9. NK Kustošija 19 9 2 8 42 36 6 29
10. NK Prigorje (M) 19 8 3 8 44 43 1 27
11. NK Dubrava Tim Kabel 20 8 2 10 50 58 -8 26
12. NK Vrapče 19 5 1 13 29 82 -53 16
13. NK Trnje (Z) 20 1 3 16 19 77 -58 6
14. NK Ponikve 20 0 1 19 11 102 -91 1

1. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 11 11 0 0 62 4 58 33
2. NK Lučko 11 8 2 1 37 1 36 26
3. NK Maksimir 11 8 0 3 42 14 28 24
4. NK Bubamara 11 6 2 3 20 15 5 20
5. NK Trnje (Z) 11 6 0 5 34 29 5 18
6. NK Zagreb 11 5 1 5 19 30 -11 16
7. NK Kustošija 11 4 3 4 14 11 3 15
8. NK Devetka 11 2 4 5 14 30 -16 10
9. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 11 2 3 6 12 21 -9 9
10. NK Mladost - Buzin 11 3 0 8 16 50 -34 9
11. NK Trešnjevka 11 2 0 9 7 29 -22 6
12. NK Ponikve 11 1 1 9 11 54 -43 4

1. "A2" ZNL - LIMAČI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Trešnjevka 11 11 0 0 50 11 39 33
2. NK Lokomotiva (Z) 11 10 0 1 48 6 42 30
3. NK Zagreb 11 7 1 3 43 19 24 22
4. NK Bubamara 11 7 1 3 38 18 20 22
5. NK Devetka 11 6 0 5 20 23 -3 18
6. NK HAŠK 1903 11 6 0 5 22 27 -5 18
7. NK Ponikve 11 5 0 6 25 20 5 15
8. NK Kustošija 11 4 1 6 18 24 -6 13
9. NK Maksimir 11 3 1 7 14 28 -14 10
10. NK Studentski grad 11 3 1 7 18 34 -16 10
11. NK Špansko 11 1 0 10 10 39 -29 3
12. NK Sesvetski Kraljevec 11 0 1 10 6 63 -57 1

1. "A" ZNL - PIONIRI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 13 10 2 1 40 12 28 32
2. NK Trnje (Z) 15 9 2 4 68 22 46 29
3. NK Kustošija 11 9 2 0 40 8 32 29
4. NK Rudeš 15 8 3 4 31 13 18 27
5. NK Zagreb 13 8 1 4 45 24 21 25
6. NK Bubamara 14 8 1 5 32 24 8 25
7. NK Sesvete 14 7 3 4 23 12 11 24
8. NK HAŠK 1903 13 8 0 5 28 18 10 24
9. NK Dubrava Tim Kabel 13 7 2 4 24 17 7 23
10. NK Ravnice 13 6 1 6 28 18 10 19
11. NK Maksimir 13 4 1 8 22 30 -8 13

1. "A1" ZNL - ZAGIĆI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 11 10 1 0 93 8 85 31
2. NK Bubamara 11 7 2 2 45 15 30 23
3. NK Špansko 11 6 4 1 47 15 32 22
4. NK Trešnjevka 11 6 3 2 48 27 21 21
5. NK Maksimir 11 6 3 2 46 34 12 21
6. NK Kustošija 11 6 2 3 43 37 6 20
7. NK Zagreb 11 5 0 6 30 54 -24 15
8. NK HAŠK 1903 11 3 2 6 18 32 -14 11
9. NK Devetka 11 3 1 7 24 54 -30 10
10. NK Ponikve 11 3 0 8 15 26 -11 9
11. NK Sesvetski Kraljevec 11 2 0 9 16 44 -28 6
12. NK Studentski grad 11 0 0 11 13 92 -79 0

1. "A2" ZNL - ZAGIĆI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 11 10 1 0 86 9 77 31
2. NK Devetka 11 9 1 1 59 21 38 28
3. NK Maksimir 11 9 0 2 51 22 29 27
4. NK Špansko 11 7 0 4 34 25 9 21
5. NK Bubamara 11 7 0 4 36 42 -6 21
6. NK HAŠK 1903 11 6 1 4 44 29 15 19
7. NK Ponikve 11 6 0 5 37 28 9 18
8. NK Trešnjevka 11 4 0 7 32 55 -23 12
9. NK Zagreb 11 2 1 8 33 39 -6 7
10. NK Sesvetski Kraljevec 11 1 2 8 18 44 -26 5
11. NK Kustošija 11 1 0 10 19 61 -42 3
12. NK Studentski grad 11 1 0 10 20 94 -74 3

1. "A1" ZNL - LIMAČI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 11 10 1 0 66 4 62 31
2. NK Devetka 11 8 1 2 43 17 26 25
3. NK Kustošija 11 8 0 3 48 18 30 24
4. NK HAŠK 1903 11 6 3 2 39 16 23 21
5. NK Sesvetski Kraljevec 11 6 1 4 37 32 5 19
6. NK Zagreb 11 6 1 4 26 27 -1 19
7. NK Bubamara 11 5 1 5 36 26 10 16
8. NK Maksimir 11 4 0 7 26 35 -9 12
9. NK Špansko 11 3 2 6 28 27 1 11
10. NK Trešnjevka 11 3 0 8 39 53 -14 9
11. NK Ponikve 11 2 0 9 19 46 -27 6
12. NK Studentski grad 11 0 0 11 6 112 -106 0

3. "C2" ZNL - LIMAČI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Jarun 9 9 0 0 54 5 49 27
2. NK Sesvete 12 7 2 3 49 16 33 23
3. NK Zagreb 10 7 1 2 37 12 25 22
4. NK Jarun 2 10 6 0 4 35 19 16 18
5. NK Concordia 11 4 3 4 45 28 17 15
6. NK HAŠK 1903 12 2 3 7 28 44 -16 9
7. NK Vrapče 10 2 1 7 16 64 -48 7
8. NK Lokomotiva (Z) 4 1 2 1 25 8 17 5
9. NK Sava (Z) 4 1 0 3 6 32 -26 3
10. NK Trnovčica 10 1 0 9 19 86 -67 3

1. "A" ZNL - PIONIRI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kustošija 9 8 1 0 33 7 26 25
2. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 9 7 2 0 32 8 24 23
3. NK Bubamara 9 6 1 2 26 9 17 19
4. NK Trnje (Z) 9 5 1 3 48 16 32 16
5. NK Zagreb 9 5 1 3 38 15 23 16
6. NK Devetka 9 5 0 4 26 16 10 15
7. NK Maksimir 9 3 0 6 20 26 -6 9
8. NK Ponikve 9 2 0 7 16 45 -29 6
9. NK Trešnjevka 9 0 1 8 10 57 -47 1
10. NK Mladost - Buzin 9 0 1 8 7 57 -50 1

Nogometni Klub Zagreb