4. Nogometna liga Središte Zagreb skupina A 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Mladost Zabok 22 16 4 2 62 15 47 52
2. NK Ravnice 22 15 6 1 49 19 30 51
3. NK Golubovec 22 13 4 5 35 22 13 43
3. NK Špansko 22 12 6 4 40 21 19 42
5. NK Prečko 22 11 5 6 37 21 16 38
6. NK Sesvetski Kraljevec 22 10 5 7 30 23 7 35
7. NK Zagreb 22 9 7 6 26 21 5 34
8. NK Polet (SK) 22 7 9 6 33 30 3 30
9. NK Devetka 22 7 7 8 30 30 0 28
10. NK Rudar (DZ) 22 7 5 10 31 40 -9 26
11. NK Ilovac 22 6 7 9 24 30 -6 25
11. NK Odra 22 7 4 11 26 39 -13 25
13. NK Brezovica 22 5 2 15 30 59 -29 17
14. NK Blato 22 2 9 11 19 41 -22 15
15. NK Straža 22 2 7 13 19 38 -19 13
16. NK Ivančica (ZB) 22 3 1 18 19 61 -42 10

Druga NL Centar juniori 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kurilovec 23 14 4 5 56 22 34 46
2. NK Jarun 22 13 3 6 53 29 24 42
3. NK Ponikve 23 12 5 6 48 24 24 41
4. NK Zagreb 23 11 5 7 52 36 16 38
5. NK HAŠK 1903 23 11 4 8 45 29 16 37
6. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 23 11 3 9 58 34 24 36
7. NK Devetka 23 10 5 8 48 38 10 35
8. NK Vrapče 21 10 4 7 34 29 5 34
9. NK Trešnjevka 23 10 4 9 46 43 3 34
10. NK Špansko 23 10 1 12 33 36 -3 31
11. NK Mladost Zabok 22 9 4 9 47 44 3 30
12. NK Zagorec (Kr) 23 10 1 12 41 51 -10 30
13. NK Sesvetski Kraljevec 23 9 2 12 30 47 -17 29
14. NK Prečko 23 6 6 11 28 55 -27 24
15. ŠNM NK Naftaš Ivanić 23 5 1 17 25 77 -52 16
16. HNK Segesta 23 3 4 16 24 74 -50 13

Druga NL Centar kadeti 2023/2024

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Špansko 23 18 1 4 65 25 40 55
2. NK Zagreb 23 17 2 4 72 17 55 53
3. NK HAŠK 1903 23 16 0 7 62 27 35 48
4. NK Ponikve 23 14 3 6 54 25 29 45
5. NK Kurilovec 23 12 3 8 50 38 12 39
6. HNK Segesta 23 12 1 10 46 42 4 37
7. NK Jarun 22 11 3 8 48 44 4 36
8. NK Mladost Zabok 22 10 3 9 39 36 3 33
9. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 23 10 3 10 39 42 -3 33
10. NK Zagorec (Kr) 23 9 2 12 36 44 -8 29
11. NK Sesvetski Kraljevec 23 7 7 9 24 34 -10 28
12. ŠNM NK Naftaš Ivanić 23 8 0 15 29 48 -19 24
13. NK Devetka 23 7 1 15 26 62 -36 22
14. NK Trešnjevka 23 5 4 14 27 64 -37 19
15. NK Vrapče 21 4 3 14 30 58 -28 15
16. NK Prečko 23 3 2 18 32 73 -41 11

Prva NL Centar pioniri 2023/2024

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kustošija 24 19 4 1 63 14 49 61
2. NK Lokomotiva (Z) 22 14 4 4 59 21 38 46
3. GNK Dinamo 22 12 5 5 36 15 21 41
4. NK Devetka 22 11 6 5 47 34 13 39
5. NK Dubrava Tim Kabel 23 10 6 7 32 25 7 36
6. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 22 9 5 8 33 30 3 32
7. NK Karlovac 1919 23 8 7 8 27 27 0 31
8. HNK Segesta 23 8 6 9 32 42 -10 30
9. NK Rudeš 24 8 5 11 34 44 -10 29
10. NK Sesvete 23 8 3 12 26 44 -18 27
11. NK Zagorec (Kr) 23 8 2 13 30 48 -18 26
12. NK HAŠK 1903 23 7 4 12 19 33 -14 25
13. NK Inker 22 5 9 8 26 29 -3 24
14. NK Zagreb 23 7 3 13 30 35 -5 24
15. HNK Gorica 22 6 5 11 18 43 -25 23
16. NK Lučko 23 4 2 17 22 50 -28 14

Prva NL Centar mlađi pioniri 2023/2024

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 22 21 1 0 124 6 118 64
2. GNK Dinamo 23 20 2 1 116 10 106 62
3. NK Sesvete 23 13 5 5 44 32 12 44
4. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 22 12 4 6 45 22 23 40
5. NK Dubrava Tim Kabel 23 12 3 8 45 40 5 39
6. NK Zagorec (Kr) 23 11 1 11 37 52 -15 34
7. NK Rudeš 23 10 3 10 42 49 -7 33
9. NK HAŠK 1903 23 7 11 5 17 21 -4 32
8. NK Zagreb 23 9 5 9 33 37 -4 32
10. NK Karlovac 1919 23 9 5 9 32 51 -19 32
11. HNK Gorica 22 8 3 11 41 53 -12 27
12. HNK Segesta 23 7 4 12 28 45 -17 25
13. NK Inker 22 5 4 13 18 65 -47 19
14. NK Lučko 23 3 7 13 16 53 -37 16
15. NK Kustošija 23 1 5 17 11 46 -35 8
16. NK Devetka 23 1 3 19 12 79 -67 6

1. "A" ZNL - PIONIRI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 15 11 3 1 44 14 30 36
2. NK Trnje (Z) 15 9 2 4 68 22 46 29
3. NK Kustošija 12 9 2 1 41 11 30 29
4. NK Rudeš 15 8 3 4 31 13 18 27
5. NK HAŠK 1903 14 9 0 5 32 18 14 27
6. NK Zagreb 13 8 1 4 45 24 21 25
7. NK Bubamara 14 8 1 5 32 24 8 25
8. NK Sesvete 14 7 3 4 23 12 11 24
9. NK Dubrava Tim Kabel 14 7 3 4 25 18 7 24
10. NK Ravnice 13 6 1 6 28 18 10 19
11. NK Maksimir 14 4 1 9 22 34 -12 13

3. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lučko 20 13 3 4 46 18 28 42
2. NK Sesvete 19 13 2 4 69 15 54 41
3. NK HAŠK 1903 20 12 2 6 71 34 37 38
4. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 20 11 4 5 62 25 37 37
5. NK Rudeš 19 11 4 4 51 19 32 37
6. NK Kustošija 20 10 2 8 45 38 7 32
7. NK Zagreb 20 9 5 6 47 48 -1 32
8. NK Jarun 19 10 1 8 54 38 16 31
9. NK Mladost - Buzin 20 9 3 8 61 55 6 30
10. NK Prigorje (M) 20 8 3 9 44 50 -6 27
11. NK Dubrava Tim Kabel 20 8 2 10 50 58 -8 26
12. NK Vrapče 19 5 1 13 29 82 -53 16
13. NK Trnje (Z) 20 1 3 16 19 77 -58 6
14. NK Ponikve 20 0 1 19 11 102 -91 1

1. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 18 18 0 0 160 2 158 54
2. NK Lokomotiva (Z) 17 16 0 1 89 8 81 48
3. NK Sesvete 18 14 0 4 51 18 33 42
4. NK Lučko 18 13 2 3 55 6 49 41
5. NK Maksimir 18 11 2 5 52 22 30 35
6. NK Rudeš 17 11 1 5 48 13 35 34
7. NK HAŠK 1903 19 10 0 9 43 36 7 30
8. NK Bubamara 16 8 4 4 24 18 6 28
9. NK Dubrava Tim Kabel 17 7 3 7 40 29 11 24
10. NK Trnje (Z) 18 8 0 10 47 58 -11 24
11. NK Zagreb 18 7 1 10 27 61 -34 22
12. NK Ravnice 16 7 0 9 24 44 -20 21
13. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 18 5 5 6 25 31 -6 20
13. NK Kustošija 19 5 5 9 18 25 -7 20

3. "A" ZNL - PIONIRI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Dubrava Tim Kabel 17 15 1 1 117 14 103 46
2. NK Lučko 18 14 0 4 64 36 28 42
3. NK Kustošija 17 13 2 2 99 29 70 41
4. NK Trnje (Z) 17 10 1 6 68 34 34 31
5. NK HAŠK 1903 16 8 2 6 51 40 11 26
6. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 16 8 1 7 43 25 18 25
7. NK Zagreb 17 7 0 10 47 75 -28 21
8. NK Jarun 18 6 2 10 35 44 -9 20
9. NK Maksimir 17 6 1 10 43 64 -21 19
10. NK Mladost - Buzin 16 4 1 11 15 74 -59 13
11. NK Špansko 17 3 3 11 29 62 -33 12
12. NK Vrapče 16 0 0 16 12 126 -114 0

1. "A2" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 17 16 0 1 82 13 69 48
2. GNK Dinamo 17 15 1 1 161 14 147 46
3. NK Trešnjevka 17 15 0 2 65 26 39 45
4. NK Sesvete 15 13 0 2 51 16 35 39
5. NK Dubrava Tim Kabel 16 11 1 4 41 26 15 34
6. NK Jarun 16 10 0 6 60 39 21 30
7. NK Zagreb 16 9 1 6 58 37 21 28
8. NK Bubamara 17 9 1 7 52 31 21 28
9. NK Devetka 16 9 0 7 33 38 -5 27
10. NK Rudeš 17 7 0 10 47 54 -7 21
11. NK Kustošija 17 5 1 11 28 58 -30 16
12. NK Mladost - Buzin 17 3 1 13 24 66 -42 10

1. "A1" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 17 16 1 0 133 11 122 49
2. GNK Dinamo 17 16 0 1 138 13 125 48
3. NK Rudeš 17 14 0 3 121 29 92 42
4. NK Bubamara 17 10 2 5 56 27 29 32
5. NK Kustošija 17 9 2 6 56 48 8 29
6. NK Sesvete 16 8 3 5 69 33 36 27
7. NK Mladost - Buzin 17 8 2 7 57 60 -3 26
8. NK Trešnjevka 17 7 4 6 65 56 9 25
9. NK Jarun 17 7 0 10 48 49 -1 21
10. NK Dubrava Tim Kabel 17 4 3 10 38 51 -13 15
11. NK Zagreb 16 5 0 11 33 100 -67 15
12. NK Devetka 17 3 2 12 30 95 -65 11

3. "C2" ZNL - ZAGIĆI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Sava (J) 16 15 0 1 135 29 106 45
2. NK Podsused 16 10 1 5 64 39 25 31
3. NK Jarun 16 10 1 5 51 32 19 31
4. NK Trnovčica 14 11 0 3 100 35 65 30
5. NK Kašina 16 9 0 7 57 58 -1 27
6. NK Zagreb 14 6 1 7 43 63 -20 19
7. NK Sesvete 15 5 2 8 29 63 -34 17
8. NK Lokomotiva (Z) 6 5 1 0 38 11 27 16
9. NK Vrapče 16 5 1 10 21 68 -47 16
10. NK ŠN M-M 15 4 0 11 40 66 -26 12
11. NK Sava (J) II 16 3 1 12 24 86 -62 10
12. NK Kralj Tomislav 16 1 0 15 28 80 -52 3

1. "A2" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 17 17 0 0 174 15 159 51
2. NK Lokomotiva (Z) 17 16 1 0 124 16 108 49
3. NK Devetka 17 13 1 3 92 38 54 40
4. NK Bubamara 17 11 0 6 66 55 11 33
5. NK Jarun 17 10 0 7 82 49 33 30
6. NK Rudeš 17 8 3 6 54 50 4 27
7. NK Mladost - Buzin 17 7 2 8 63 76 -13 23
8. NK Dubrava Tim Kabel 17 7 2 8 55 72 -17 23
9. NK Sesvete 16 7 2 7 44 63 -19 23
10. NK Trešnjevka 17 6 1 10 50 89 -39 19
11. NK Zagreb 16 2 1 13 41 59 -18 7
12. NK Kustošija 17 2 0 15 28 107 -79 6

1. "A1" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 16 16 0 0 100 5 95 48
2. NK Lokomotiva (Z) 17 15 1 1 92 11 81 46
3. NK Dubrava Tim Kabel 17 13 1 3 65 18 47 40
4. NK Mladost - Buzin 17 11 1 5 37 28 9 34
5. NK Devetka 16 10 1 5 50 34 16 31
6. NK Kustošija 16 9 1 6 55 31 24 28
7. NK Rudeš 16 9 1 6 44 25 19 28
8. NK Zagreb 16 9 1 6 34 36 -2 28
9. NK Sesvete 15 8 2 5 39 24 15 26
10. NK Bubamara 16 6 1 9 43 42 1 19
11. NK Jarun 17 5 2 11 43 56 -13 17
12. NK Trešnjevka 17 4 1 12 48 71 -23 13

3. "C2" ZNL - LIMAČI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Jarun 9 9 0 0 54 5 49 27
2. NK Sesvete 13 8 2 3 60 18 42 26
3. NK Zagreb 11 7 2 2 40 15 25 23
4. NK Jarun 2 11 7 0 4 43 19 24 21
5. NK Concordia 12 4 4 4 48 31 17 16
6. NK HAŠK 1903 12 2 3 7 28 44 -16 9
7. NK Vrapče 10 2 1 7 16 64 -48 7
8. NK Lokomotiva (Z) 4 1 2 1 25 8 17 5
9. NK Sava (Z) 5 1 0 4 6 40 -34 3
10. NK Trnovčica 11 1 0 10 21 97 -76 3

1. "A" ZNL - KADETI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kustošija 17 16 1 0 87 21 66 49
2. NK Dubrava Tim Kabel 17 11 2 4 55 16 39 35
3. NK Trnje (Z) 17 10 2 5 46 21 25 32
4. NK Lučko 17 9 4 4 28 22 6 31
5. NK Zagreb 17 8 2 7 41 33 8 26
6. NK Maksimir 17 7 3 7 34 37 -3 24
7. NK HAŠK 1903 17 7 2 8 30 35 -5 23
8. NK Ravnice 17 5 6 6 41 34 7 21
9. NK Sesvetski Kraljevec 17 5 4 8 31 38 -7 19
10. NK Jarun 16 5 2 9 33 36 -3 17
11. NK Devetka 16 2 1 13 14 57 -43 7
12. NK Vrapče 17 1 1 15 16 106 -90 4

1. "A" ZNL - PIONIRI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kustošija 9 8 1 0 33 7 26 25
2. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 9 7 2 0 32 8 24 23
3. NK Bubamara 9 6 1 2 26 9 17 19
4. NK Trnje (Z) 9 5 1 3 48 16 32 16
5. NK Zagreb 9 5 1 3 38 15 23 16
6. NK Devetka 9 5 0 4 26 16 10 15
7. NK Maksimir 9 3 0 6 20 26 -6 9
8. NK Ponikve 9 2 0 7 16 45 -29 6
9. NK Trešnjevka 9 0 1 8 10 57 -47 1
10. NK Mladost - Buzin 9 0 1 8 7 57 -50 1

1. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 11 11 0 0 62 4 58 33
2. NK Lučko 11 8 2 1 37 1 36 26
3. NK Maksimir 11 8 0 3 42 14 28 24
4. NK Bubamara 11 6 2 3 20 15 5 20
5. NK Trnje (Z) 11 6 0 5 34 29 5 18
6. NK Zagreb 11 5 1 5 19 30 -11 16
7. NK Kustošija 11 4 3 4 14 11 3 15
8. NK Devetka 11 2 4 5 14 30 -16 10
9. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 11 2 3 6 12 21 -9 9
10. NK Mladost - Buzin 11 3 0 8 16 50 -34 9
11. NK Trešnjevka 11 2 0 9 7 29 -22 6
12. NK Ponikve 11 1 1 9 11 54 -43 4

1. "A2" ZNL - LIMAČI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Trešnjevka 11 11 0 0 50 11 39 33
2. NK Lokomotiva (Z) 11 10 0 1 48 6 42 30
3. NK Zagreb 11 7 1 3 43 19 24 22
4. NK Bubamara 11 7 1 3 38 18 20 22
5. NK Devetka 11 6 0 5 20 23 -3 18
6. NK HAŠK 1903 11 6 0 5 22 27 -5 18
7. NK Ponikve 11 5 0 6 25 20 5 15
8. NK Kustošija 11 4 1 6 18 24 -6 13
9. NK Maksimir 11 3 1 7 14 28 -14 10
10. NK Studentski grad 11 3 1 7 18 34 -16 10
11. NK Špansko 11 1 0 10 10 39 -29 3
12. NK Sesvetski Kraljevec 11 0 1 10 6 63 -57 1

1. "A1" ZNL - ZAGIĆI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 11 10 1 0 93 8 85 31
2. NK Bubamara 11 7 2 2 45 15 30 23
3. NK Špansko 11 6 4 1 47 15 32 22
4. NK Trešnjevka 11 6 3 2 48 27 21 21
5. NK Maksimir 11 6 3 2 46 34 12 21
6. NK Kustošija 11 6 2 3 43 37 6 20
7. NK Zagreb 11 5 0 6 30 54 -24 15
8. NK HAŠK 1903 11 3 2 6 18 32 -14 11
9. NK Devetka 11 3 1 7 24 54 -30 10
10. NK Ponikve 11 3 0 8 15 26 -11 9
11. NK Sesvetski Kraljevec 11 2 0 9 16 44 -28 6
12. NK Studentski grad 11 0 0 11 13 92 -79 0

1. "A2" ZNL - ZAGIĆI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 11 10 1 0 86 9 77 31
2. NK Devetka 11 9 1 1 59 21 38 28
3. NK Maksimir 11 9 0 2 51 22 29 27
4. NK Špansko 11 7 0 4 34 25 9 21
5. NK Bubamara 11 7 0 4 36 42 -6 21
6. NK HAŠK 1903 11 6 1 4 44 29 15 19
7. NK Ponikve 11 6 0 5 37 28 9 18
8. NK Trešnjevka 11 4 0 7 32 55 -23 12
9. NK Zagreb 11 2 1 8 33 39 -6 7
10. NK Sesvetski Kraljevec 11 1 2 8 18 44 -26 5
11. NK Kustošija 11 1 0 10 19 61 -42 3
12. NK Studentski grad 11 1 0 10 20 94 -74 3

1. "A1" ZNL - LIMAČI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 11 10 1 0 66 4 62 31
2. NK Devetka 11 8 1 2 43 17 26 25
3. NK Kustošija 11 8 0 3 48 18 30 24
4. NK HAŠK 1903 11 6 3 2 39 16 23 21
5. NK Sesvetski Kraljevec 11 6 1 4 37 32 5 19
6. NK Zagreb 11 6 1 4 26 27 -1 19
7. NK Bubamara 11 5 1 5 36 26 10 16
8. NK Maksimir 11 4 0 7 26 35 -9 12
9. NK Špansko 11 3 2 6 28 27 1 11
10. NK Trešnjevka 11 3 0 8 39 53 -14 9
11. NK Ponikve 11 2 0 9 19 46 -27 6
12. NK Studentski grad 11 0 0 11 6 112 -106 0

Nogometni Klub Zagreb