Prva NL Centar mlađi pioniri 2023/2024

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 17 16 1 0 100 6 94 49
2. NK Lokomotiva (Z) 16 15 1 0 95 4 91 46
3. NK Dubrava Tim Kabel 17 9 3 5 33 31 2 30
4. NK Sesvete 17 8 5 4 32 28 4 29
5. NK Karlovac 1919 17 8 4 5 25 29 -4 28
6. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 16 8 3 5 29 16 13 27
7. HNK Gorica 17 8 3 6 36 37 -1 27
8. NK Zagorec (Kr) 17 9 0 8 30 40 -10 27
9. NK HAŠK 1903 17 6 7 4 15 19 -4 25
10. NK Rudeš 17 7 2 8 32 39 -7 23
11. NK Zagreb 17 5 4 8 24 35 -11 19
12. NK Inker 17 4 3 10 14 50 -36 15
13. HNK Segesta 17 3 4 10 16 37 -21 13
14. NK Lučko 17 2 6 9 12 41 -29 12
15. NK Kustošija 17 1 3 13 10 34 -24 6
16. NK Devetka 17 1 1 15 10 67 -57 4

Prva NL Centar pioniri 2023/2024

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kustošija 17 13 4 0 46 12 34 43
2. NK Lokomotiva (Z) 16 11 1 4 40 15 25 34
3. GNK Dinamo 17 9 4 4 27 12 15 31
4. NK Dubrava Tim Kabel 17 8 6 3 25 15 10 30
5. NK Devetka 17 7 5 5 33 29 4 26
6. HNK Segesta 17 7 5 5 26 25 1 26
7. NK Karlovac 1919 17 7 4 6 21 18 3 25
8. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 16 7 3 6 25 22 3 24
9. NK Zagreb 17 6 3 8 26 24 2 21
10. NK Inker 17 4 7 6 19 22 -3 19
11. NK HAŠK 1903 17 5 4 8 15 24 -9 19
12. NK Sesvete 17 5 3 9 21 35 -14 18
13. HNK Gorica 17 5 3 9 12 32 -20 18
14. NK Zagorec (Kr) 17 5 2 10 22 35 -13 17
15. NK Rudeš 17 4 4 9 22 34 -12 16
16. NK Lučko 17 2 2 13 17 43 -26 8

Druga NL Centar kadeti 2023/2024

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Zagreb 16 13 2 1 50 11 39 41
2. NK Špansko 17 13 0 4 43 23 20 39
3. NK HAŠK 1903 17 12 0 5 45 21 24 36
4. NK Ponikve 16 9 3 4 37 17 20 30
5. HNK Segesta 16 10 0 6 37 26 11 30
6. NK Mladost Zabok 17 9 2 6 32 26 6 29
7. NK Jarun 17 9 1 7 37 34 3 28
8. NK Sesvetski Kraljevec 17 7 4 6 23 23 0 25
9. NK Kurilovec 16 6 2 8 31 34 -3 20
10. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 17 6 1 10 25 35 -10 19
11. NK Zagorec (Kr) 17 6 0 11 26 37 -11 18
12. ŠNM NK Naftaš Ivanić 17 6 0 11 22 34 -12 18
13. NK Devetka 16 5 1 10 22 46 -24 16
14. NK Trešnjevka 17 4 3 10 23 43 -20 15
15. NK Vrapče 16 3 3 10 24 42 -18 12
16. NK Prečko 17 3 2 12 27 52 -25 11

4. Nogometna liga Središte Zagreb skupina A 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Mladost Zabok 16 11 4 1 45 9 36 37
2. NK Golubovec 16 11 3 2 32 15 17 36
3. NK Ravnice 16 10 5 1 35 18 17 35
4. NK Prečko 16 8 5 3 30 14 16 29
5. NK Špansko 16 7 6 3 25 17 8 27
6. NK Sesvetski Kraljevec 16 7 4 5 24 20 4 25
7. NK Zagreb 16 5 7 4 14 13 1 22
8. NK Polet (SK) 16 5 7 4 22 22 0 22
9. NK Odra 16 6 3 7 21 24 -3 21
10. NK Devetka 16 5 4 7 25 25 0 19
11. NK Rudar (DZ) 16 4 4 8 23 31 -8 16
12. NK Brezovica 16 5 1 10 27 44 -17 16
13. NK Ilovac 16 3 6 7 15 26 -11 15
14. NK Blato 16 2 6 8 15 31 -16 12
15. NK Straža 16 2 3 11 15 28 -13 9
16. NK Ivančica (ZB) 16 3 0 13 14 45 -31 9

1. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 12 12 0 0 122 2 120 36
2. NK Lokomotiva (Z) 12 12 0 0 67 5 62 36
3. NK Sesvete 12 10 0 2 32 11 21 30
4. NK Maksimir 12 9 0 3 45 16 29 27
5. NK Lučko 12 8 2 2 39 4 35 26
6. NK HAŠK 1903 12 8 0 4 36 19 17 24
7. NK Dubrava Tim Kabel 12 7 2 3 38 14 24 23
8. NK Rudeš 11 7 1 3 36 8 28 22
9. NK Ravnice 12 7 0 5 22 16 6 21
10. NK Bubamara 11 6 2 3 20 15 5 20
11. NK Trnje (Z) 11 6 0 5 34 29 5 18
12. NK Zagreb 12 5 1 6 21 33 -12 16
13. NK Kustošija 12 4 3 5 14 13 1 15
14. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 11 2 3 4 12 21 -9 9

Druga NL Centar juniori 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK HAŠK 1903 17 11 2 4 38 17 21 35
2. NK Kurilovec 16 10 2 4 40 16 24 32
3. NK Vrapče 16 9 3 4 29 20 9 30
4. NK Ponikve 16 9 2 5 34 16 18 29
5. NK Jarun 17 9 2 6 35 26 9 29
6. NK Zagreb 16 8 3 5 35 24 11 27
7. NK Devetka 16 7 4 5 35 24 11 25
8. NK Sesvetski Kraljevec 17 8 1 8 23 27 -4 25
9. NK Zagorec (Kr) 17 8 1 8 34 39 -5 24
10. NK Mladost Zabok 17 7 3 7 34 33 1 23
11. NK Trešnjevka 17 6 3 8 26 34 -8 21
12. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 17 6 2 9 39 30 9 20
13. NK Špansko 17 6 1 10 17 25 -8 19
14. NK Prečko 17 5 4 8 18 35 -17 19
15. HNK Segesta 16 3 4 9 19 43 -24 13
16. ŠNM NK Naftaš Ivanić 17 2 1 14 13 60 -47 7

3. "A" ZNL - PIONIRI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Dubrava Tim Kabel 12 11 1 0 92 7 85 34
2. NK Kustošija 12 10 1 1 82 15 67 31
3. NK Lučko 12 10 0 2 47 19 28 30
4. NK HAŠK 1903 12 7 1 4 43 27 16 22
5. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 11 6 0 5 34 15 19 18
6. NK Trnje (Z) 11 6 0 5 39 26 13 18
7. NK Zagreb 12 5 0 7 33 64 -31 15
8. NK Jarun 12 4 1 7 23 29 -6 13
9. NK Maksimir 12 3 0 9 27 58 -31 9
10. NK Mladost - Buzin 11 3 0 8 11 57 -46 9
11. NK Špansko 12 2 2 8 18 50 -32 8
12. NK Vrapče 11 0 0 11 6 88 -82 0

1. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 11 11 0 0 62 4 58 33
2. NK Lučko 11 8 2 1 37 1 36 26
3. NK Maksimir 11 8 0 3 42 14 28 24
4. NK Bubamara 11 6 2 3 20 15 5 20
5. NK Trnje (Z) 11 6 0 5 34 29 5 18
6. NK Zagreb 11 5 1 5 19 30 -11 16
7. NK Kustošija 11 4 3 4 14 11 3 15
8. NK Devetka 11 2 4 5 14 30 -16 10
9. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 11 2 3 6 12 21 -9 9
10. NK Mladost - Buzin 11 3 0 8 16 50 -34 9
11. NK Trešnjevka 11 2 0 9 7 29 -22 6
12. NK Ponikve 11 1 1 9 11 54 -43 4

1. "A2" ZNL - LIMAČI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Trešnjevka 11 11 0 0 50 11 39 33
2. NK Lokomotiva (Z) 11 10 0 1 48 6 42 30
3. NK Zagreb 11 7 1 3 43 19 24 22
4. NK Bubamara 11 7 1 3 38 18 20 22
5. NK Devetka 11 6 0 5 20 23 -3 18
6. NK HAŠK 1903 11 6 0 5 22 27 -5 18
7. NK Ponikve 11 5 0 6 25 20 5 15
8. NK Kustošija 11 4 1 6 18 24 -6 13
9. NK Maksimir 11 3 1 7 14 28 -14 10
10. NK Studentski grad 11 3 1 7 18 34 -16 10
11. NK Špansko 11 1 0 10 10 39 -29 3
12. NK Sesvetski Kraljevec 11 0 1 10 6 63 -57 1

1. "A1" ZNL - ZAGIĆI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 11 10 1 0 93 8 85 31
2. NK Bubamara 11 7 2 2 45 15 30 23
3. NK Špansko 11 6 4 1 47 15 32 22
4. NK Trešnjevka 11 6 3 2 48 27 21 21
5. NK Maksimir 11 6 3 2 46 34 12 21
6. NK Kustošija 11 6 2 3 43 37 6 20
7. NK Zagreb 11 5 0 6 30 54 -24 15
8. NK HAŠK 1903 11 3 2 6 18 32 -14 11
9. NK Devetka 11 3 1 7 24 54 -30 10
10. NK Ponikve 11 3 0 8 15 26 -11 9
11. NK Sesvetski Kraljevec 11 2 0 9 16 44 -28 6
12. NK Studentski grad 11 0 0 11 13 92 -79 0

1. "A2" ZNL - ZAGIĆI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 11 10 1 0 86 9 77 31
2. NK Devetka 11 9 1 1 59 21 38 28
3. NK Maksimir 11 9 0 2 51 22 29 27
4. NK Špansko 11 7 0 4 34 25 9 21
5. NK Bubamara 11 7 0 4 36 42 -6 21
6. NK HAŠK 1903 11 6 1 4 44 29 15 19
7. NK Ponikve 11 6 0 5 37 28 9 18
8. NK Trešnjevka 11 4 0 7 32 55 -23 12
9. NK Zagreb 11 2 1 8 33 39 -6 7
10. NK Sesvetski Kraljevec 11 1 2 8 18 44 -26 5
11. NK Kustošija 11 1 0 10 19 61 -42 3
12. NK Studentski grad 11 1 0 10 20 94 -74 3

1. "A1" ZNL - LIMAČI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 11 10 1 0 66 4 62 31
2. NK Devetka 11 8 1 2 43 17 26 25
3. NK Kustošija 11 8 0 3 48 18 30 24
4. NK HAŠK 1903 11 6 3 2 39 16 23 21
5. NK Sesvetski Kraljevec 11 6 1 4 37 32 5 19
6. NK Zagreb 11 6 1 4 26 27 -1 19
7. NK Bubamara 11 5 1 5 36 26 10 16
8. NK Maksimir 11 4 0 7 26 35 -9 12
9. NK Špansko 11 3 2 6 28 27 1 11
10. NK Trešnjevka 11 3 0 8 39 53 -14 9
11. NK Ponikve 11 2 0 9 19 46 -27 6
12. NK Studentski grad 11 0 0 11 6 112 -106 0

1. "A" ZNL - KADETI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kustošija 11 10 1 0 62 13 49 31
2. NK Dubrava Tim Kabel 11 7 1 3 40 13 27 22
3. NK Lučko 11 6 3 2 18 12 6 21
4. NK Trnje (Z) 11 6 1 4 24 14 10 19
5. NK Zagreb 11 5 2 4 24 23 1 17
6. NK Maksimir 11 4 3 4 23 27 -4 15
7. NK Ravnice 11 3 5 3 19 22 -3 14
8. NK HAŠK 1903 11 4 1 6 20 22 -2 13
9. NK Sesvetski Kraljevec 11 3 3 5 18 27 -9 12
10. NK Jarun 11 3 2 6 20 27 -7 11
11. NK Devetka 11 2 1 8 12 36 -24 7
12. NK Vrapče 11 1 1 9 12 56 -44 4

3. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lučko 14 10 1 3 33 14 19 31
2. NK Sesvete 14 9 1 4 41 13 28 28
3. NK HAŠK 1903 14 9 0 5 44 26 18 27
4. NK Zagreb 14 8 3 3 31 21 10 27
5. NK Rudeš 14 8 2 4 29 14 15 26
6. NK Mladost - Buzin 14 8 0 6 45 36 9 24
7. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 14 7 2 5 45 25 20 23
8. NK Prigorje (M) 14 7 2 5 40 28 12 23
9. NK Jarun 14 7 1 6 41 32 9 22
10. NK Dubrava Tim Kabel 14 6 1 7 43 41 2 19
11. NK Kustošija 13 4 2 7 26 29 -3 14
12. NK Vrapče 13 4 1 8 24 48 -24 13
13. NK Trnje (Z) 14 1 1 12 15 54 -39 4
14. NK Ponikve 14 0 1 13 5 81 -76 1

3. "C2" ZNL - ZAGIĆI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Sava (J) 10 10 0 0 84 16 68 30
2. NK Trnovčica 10 8 0 2 80 20 60 21
3. NK Jarun 10 6 0 4 27 19 8 18
4. NK Kašina 10 6 0 4 28 33 -5 18
5. NK Podsused 10 5 1 4 43 29 14 16
6. NK Zagreb 10 4 1 5 30 42 -12 13
7. NK ŠN M-M 10 4 0 6 32 38 -6 12
8. NK Vrapče 10 4 0 6 14 44 -30 12
9. NK Sesvete 10 3 1 6 19 43 -24 10
10. NK Sava (J) II 10 3 1 6 17 58 -41 10
12. NK Kralj Tomislav 10 0 0 10 18 50 -32 0

1. "A" ZNL - PIONIRI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kustošija 9 8 1 0 33 7 26 25
2. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 9 7 2 0 32 8 24 23
3. NK HAŠK 1903 10 7 0 3 26 10 16 21
5. NK Zagreb 10 6 1 3 41 17 24 19
6. NK Bubamara 9 6 1 2 26 9 17 19
9. NK Sesvete 10 5 2 3 16 7 9 17
10. NK Trnje (Z) 9 5 1 3 48 16 32 16
11. NK Maksimir 9 3 0 6 20 26 -6 9
1. GNK Dinamo 0 0 0 0 0 0 0 0
3. NK Dubrava Tim Kabel 0 0 0 0 0 0 0 0
7. NK Lokomotiva (Z) 0 0 0 0 0 0 0 0
8. NK Lučko 0 0 0 0 0 0 0 0
10. NK Ravnice 0 0 0 0 0 0 0 0
11. NK Rudeš 0 0 0 0 0 0 0 0

1. "A" ZNL - PIONIRI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kustošija 9 8 1 0 33 7 26 25
2. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 9 7 2 0 32 8 24 23
3. NK Bubamara 9 6 1 2 26 9 17 19
4. NK Trnje (Z) 9 5 1 3 48 16 32 16
5. NK Zagreb 9 5 1 3 38 15 23 16
6. NK Devetka 9 5 0 4 26 16 10 15
7. NK Maksimir 9 3 0 6 20 26 -6 9
8. NK Ponikve 9 2 0 7 16 45 -29 6
9. NK Trešnjevka 9 0 1 8 10 57 -47 1
10. NK Mladost - Buzin 9 0 1 8 7 57 -50 1

3. "C2" ZNL - LIMAČI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Jarun 7 7 0 0 43 3 40 21
2. NK Zagreb 7 5 0 2 28 10 18 15
3. NK Jarun 2 7 5 0 2 22 10 12 15
4. NK Sesvete 7 4 1 2 29 9 20 13
5. NK Concordia 7 3 0 4 33 19 14 9
6. NK HAŠK 1903 7 1 1 5 13 30 -17 4
7. NK Trnovčica 7 1 0 6 13 55 -42 3
8. NK Vrapče 7 1 0 6 10 55 -45 3

1. "A2" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 0 0 0 0 0 0 0 0
2. NK Bubamara 0 0 0 0 0 0 0 0
3. NK Devetka 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NK Dubrava Tim Kabel 0 0 0 0 0 0 0 0
5. NK Jarun 0 0 0 0 0 0 0 0
6. NK Kustošija 0 0 0 0 0 0 0 0
7. NK Lokomotiva (Z) 0 0 0 0 0 0 0 0
8. NK Mladost - Buzin 0 0 0 0 0 0 0 0
9. NK Rudeš 0 0 0 0 0 0 0 0
10. NK Sesvete 0 0 0 0 0 0 0 0
11. NK Trešnjevka 0 0 0 0 0 0 0 0
12. NK Zagreb 0 0 0 0 0 0 0 0

1. "A1" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 0 0 0 0 0 0 0 0
2. NK Bubamara 0 0 0 0 0 0 0 0
3. NK Devetka 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NK Dubrava Tim Kabel 0 0 0 0 0 0 0 0
5. NK Jarun 0 0 0 0 0 0 0 0
6. NK Kustošija 0 0 0 0 0 0 0 0
7. NK Lokomotiva (Z) 0 0 0 0 0 0 0 0
8. NK Mladost - Buzin 0 0 0 0 0 0 0 0
9. NK Rudeš 0 0 0 0 0 0 0 0
10. NK Sesvete 0 0 0 0 0 0 0 0
11. NK Trešnjevka 0 0 0 0 0 0 0 0
12. NK Zagreb 0 0 0 0 0 0 0 0

1. "A2" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 0 0 0 0 0 0 0 0
2. NK Bubamara 0 0 0 0 0 0 0 0
3. NK Devetka 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NK Dubrava Tim Kabel 0 0 0 0 0 0 0 0
5. NK Jarun 0 0 0 0 0 0 0 0
6. NK Kustošija 0 0 0 0 0 0 0 0
7. NK Lokomotiva (Z) 0 0 0 0 0 0 0 0
8. NK Mladost - Buzin 0 0 0 0 0 0 0 0
9. NK Rudeš 0 0 0 0 0 0 0 0
10. NK Sesvete 0 0 0 0 0 0 0 0
11. NK Trešnjevka 0 0 0 0 0 0 0 0
12. NK Zagreb 0 0 0 0 0 0 0 0

1. "A1" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 0 0 0 0 0 0 0 0
2. NK Bubamara 0 0 0 0 0 0 0 0
3. NK Devetka 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NK Dubrava Tim Kabel 0 0 0 0 0 0 0 0
5. NK Jarun 0 0 0 0 0 0 0 0
6. NK Kustošija 0 0 0 0 0 0 0 0
7. NK Lokomotiva (Z) 0 0 0 0 0 0 0 0
8. NK Mladost - Buzin 0 0 0 0 0 0 0 0
9. NK Rudeš 0 0 0 0 0 0 0 0
10. NK Sesvete 0 0 0 0 0 0 0 0
11. NK Trešnjevka 0 0 0 0 0 0 0 0
12. NK Zagreb 0 0 0 0 0 0 0 0

Nogometni Klub Zagreb