Prva NL Centar mlađi pioniri 2023/2024

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 16 15 1 0 95 5 90 46
1. GNK Dinamo 16 15 1 0 95 5 90 46
2. NK Lokomotiva (Z) 15 14 1 0 88 4 84 43
2. NK Lokomotiva (Z) 15 14 1 0 88 4 84 43
3. NK Sesvete 16 8 5 3 31 26 5 29
3. NK Sesvete 16 8 5 3 31 26 5 29
4. NK Dubrava Tim Kabel 16 9 2 5 32 30 2 29
4. NK Dubrava Tim Kabel 16 9 2 5 32 30 2 29
5. HNK Gorica 16 8 3 5 36 30 6 27
5. HNK Gorica 16 8 3 5 36 30 6 27
6. NK Zagorec (Kr) 16 9 0 7 29 38 -9 27
6. NK Zagorec (Kr) 16 9 0 7 29 38 -9 27
7. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 15 8 2 5 28 15 13 26
7. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 15 8 2 5 28 15 13 26
8. NK Karlovac 1919 16 7 4 5 23 28 -5 25
8. NK Karlovac 1919 16 7 4 5 23 28 -5 25
9. NK Rudeš 16 7 2 7 31 34 -3 23
9. NK Rudeš 16 7 2 7 31 34 -3 23
10. NK HAŠK 1903 16 5 7 4 13 18 -5 22
10. NK HAŠK 1903 16 5 7 4 13 18 -5 22
11. NK Zagreb 16 4 4 8 22 34 -12 16
11. NK Zagreb 16 4 4 8 22 34 -12 16
12. NK Lučko 16 2 6 8 11 37 -26 12
12. NK Lučko 16 2 6 8 11 37 -26 12
13. NK Inker 16 3 3 10 12 49 -37 12
13. NK Inker 16 3 3 10 12 49 -37 12
14. HNK Segesta 16 2 4 10 12 36 -24 10
14. HNK Segesta 16 2 4 10 12 36 -24 10
15. NK Kustošija 16 1 3 12 9 32 -23 6
15. NK Kustošija 16 1 3 12 9 32 -23 6
16. NK Devetka 16 1 1 14 9 65 -56 4
16. NK Devetka 16 1 1 14 9 65 -56 4

Prva NL Centar pioniri 2023/2024

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kustošija 16 13 3 0 44 10 34 42
1. NK Kustošija 16 13 3 0 44 10 34 42
2. NK Lokomotiva (Z) 15 11 0 4 40 15 25 33
2. NK Lokomotiva (Z) 15 11 0 4 40 15 25 33
3. GNK Dinamo 16 9 4 3 26 9 17 31
3. GNK Dinamo 16 9 4 3 26 9 17 31
4. NK Dubrava Tim Kabel 16 8 5 3 24 14 10 29
4. NK Dubrava Tim Kabel 16 8 5 3 24 14 10 29
5. NK Devetka 16 7 5 4 32 27 5 26
5. NK Devetka 16 7 5 4 32 27 5 26
6. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 15 7 2 6 24 21 3 23
6. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 15 7 2 6 24 21 3 23
7. HNK Segesta 16 6 5 5 23 24 -1 23
7. HNK Segesta 16 6 5 5 23 24 -1 23
8. NK Karlovac 1919 16 6 4 6 19 17 2 22
8. NK Karlovac 1919 16 6 4 6 19 17 2 22
9. NK Zagreb 16 5 3 8 22 23 -1 18
9. NK Zagreb 16 5 3 8 22 23 -1 18
10. NK Inker 16 4 6 6 17 20 -3 18
10. NK Inker 16 4 6 6 17 20 -3 18
11. NK Sesvete 16 5 3 8 20 31 -11 18
11. NK Sesvete 16 5 3 8 20 31 -11 18
12. NK Zagorec (Kr) 16 5 2 9 22 31 -9 17
12. NK Zagorec (Kr) 16 5 2 9 22 31 -9 17
13. HNK Gorica 16 5 2 9 12 32 -20 17
13. HNK Gorica 16 5 2 9 12 32 -20 17
14. NK HAŠK 1903 16 4 4 8 11 24 -13 16
14. NK HAŠK 1903 16 4 4 8 11 24 -13 16
15. NK Rudeš 16 3 4 9 19 33 -14 13
15. NK Rudeš 16 3 4 9 19 33 -14 13
16. NK Lučko 16 2 2 12 16 40 -24 8
16. NK Lučko 16 2 2 12 16 40 -24 8

Druga NL Centar kadeti 2023/2024

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Zagreb 15 13 2 0 49 9 40 41
1. NK Zagreb 15 13 2 0 49 9 40 41
2. NK Špansko 16 12 0 4 40 23 17 36
2. NK Špansko 16 12 0 4 40 23 17 36
3. NK HAŠK 1903 16 11 0 5 40 20 20 33
3. NK HAŠK 1903 16 11 0 5 40 20 20 33
4. HNK Segesta 15 10 0 5 35 22 13 30
4. HNK Segesta 15 10 0 5 35 22 13 30
5. NK Mladost Zabok 16 9 2 5 32 25 7 29
5. NK Mladost Zabok 16 9 2 5 32 25 7 29
6. NK Ponikve 15 8 3 4 33 15 18 27
6. NK Ponikve 15 8 3 4 33 15 18 27
7. NK Jarun 16 8 1 7 34 32 2 25
7. NK Jarun 16 8 1 7 34 32 2 25
8. NK Sesvetski Kraljevec 16 7 3 6 22 22 0 24
8. NK Sesvetski Kraljevec 16 7 3 6 22 22 0 24
9. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 16 6 1 9 25 32 -7 19
9. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 16 6 1 9 25 32 -7 19
10. NK Zagorec (Kr) 16 6 0 10 25 32 -7 18
10. NK Zagorec (Kr) 16 6 0 10 25 32 -7 18
11. NK Kurilovec 15 5 2 8 30 34 -4 17
11. NK Kurilovec 15 5 2 8 30 34 -4 17
11. NK Kurilovec 15 5 2 8 30 34 -4 17
11. NK Kurilovec 15 5 2 8 30 34 -4 17
11. NK Kurilovec 15 5 2 8 30 34 -4 17
12. ŠNM NK Naftaš Ivanić 16 5 0 11 20 33 -13 15
12. ŠNM NK Naftaš Ivanić 16 5 0 11 20 33 -13 15
12. ŠNM NK Naftaš Ivanić 16 5 0 11 20 33 -13 15
12. ŠNM NK Naftaš Ivanić 16 5 0 11 20 33 -13 15
13. NK Trešnjevka 16 4 2 10 22 42 -20 14
13. NK Trešnjevka 16 4 2 10 22 42 -20 14
13. NK Trešnjevka 16 4 2 10 22 42 -20 14
13. NK Trešnjevka 16 4 2 10 22 42 -20 14
13. NK Trešnjevka 16 4 2 10 22 42 -20 14
14. NK Devetka 15 4 1 10 20 45 -25 13
14. NK Devetka 15 4 1 10 20 45 -25 13
14. NK Devetka 15 4 1 10 20 45 -25 13
14. NK Devetka 15 4 1 10 20 45 -25 13
15. NK Vrapče 15 3 3 9 23 40 -17 12
15. NK Vrapče 15 3 3 9 23 40 -17 12
15. NK Vrapče 15 3 3 9 23 40 -17 12
15. NK Vrapče 15 3 3 9 23 40 -17 12
16. NK Prečko 16 3 2 11 25 49 -24 11
16. NK Prečko 16 3 2 11 25 49 -24 11

4. Nogometna liga Središte Zagreb skupina A 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Mladost Zabok 15 10 4 1 43 9 34 34
1. NK Mladost Zabok 15 10 4 1 43 9 34 34
2. NK Golubovec 15 10 3 2 28 15 13 33
2. NK Golubovec 15 10 3 2 28 15 13 33
3. NK Ravnice 15 9 5 1 31 17 14 32
3. NK Ravnice 15 9 5 1 31 17 14 32
4. NK Prečko 15 7 5 3 26 14 12 26
4. NK Prečko 15 7 5 3 26 14 12 26
5. NK Špansko 15 6 6 3 24 17 7 24
5. NK Špansko 15 6 6 3 24 17 7 24
6. NK Sesvetski Kraljevec 15 6 4 5 23 20 3 22
6. NK Sesvetski Kraljevec 15 6 4 5 23 20 3 22
7. NK Polet (SK) 15 5 7 3 22 20 2 22
7. NK Polet (SK) 15 5 7 3 22 20 2 22
8. NK Devetka 15 5 4 6 24 21 3 19
8. NK Devetka 15 5 4 6 24 21 3 19
9. NK Zagreb 15 4 7 4 12 12 0 19
9. NK Zagreb 15 4 7 4 12 12 0 19
10. NK Odra 15 5 3 7 19 23 -4 18
10. NK Odra 15 5 3 7 19 23 -4 18
11. NK Rudar (DZ) 15 4 4 7 23 30 -7 16
11. NK Rudar (DZ) 15 4 4 7 23 30 -7 16
12. NK Brezovica 15 5 1 9 27 40 -13 16
12. NK Brezovica 15 5 1 9 27 40 -13 16
13. NK Ilovac 15 3 6 6 14 24 -10 15
13. NK Ilovac 15 3 6 6 14 24 -10 15
14. NK Blato 15 2 6 7 15 27 -12 12
14. NK Blato 15 2 6 7 15 27 -12 12
15. NK Straža 15 2 3 10 14 26 -12 9
15. NK Straža 15 2 3 10 14 26 -12 9
16. NK Ivančica (ZB) 15 3 0 12 14 44 -30 9
16. NK Ivančica (ZB) 15 3 0 12 14 44 -30 9

1. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 11 11 0 0 62 4 58 33
2. NK Lučko 11 8 2 1 37 1 36 26
3. NK Maksimir 11 8 0 3 42 14 28 24
4. NK Bubamara 11 6 2 3 20 15 5 20
5. NK Trnje (Z) 11 6 0 5 34 29 5 18
6. NK Zagreb 11 5 1 5 19 30 -11 16
7. NK Kustošija 11 4 3 4 14 11 3 15
8. NK Devetka 11 2 4 5 14 30 -16 10
9. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 11 2 3 6 12 21 -9 9
10. NK Mladost - Buzin 11 3 0 8 16 50 -34 9
11. NK Trešnjevka 11 2 0 9 7 29 -22 6
12. NK Ponikve 11 1 1 9 11 54 -43 4

Druga NL Centar juniori 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kurilovec 15 10 2 3 40 14 26 32
1. NK Kurilovec 15 10 2 3 40 14 26 32
1. NK Kurilovec 15 10 2 3 40 14 26 32
1. NK Kurilovec 15 10 2 3 40 14 26 32
1. NK Kurilovec 15 10 2 3 40 14 26 32
2. NK HAŠK 1903 16 10 2 4 33 16 17 32
2. NK HAŠK 1903 16 10 2 4 33 16 17 32
2. NK HAŠK 1903 16 10 2 4 33 16 17 32
2. NK HAŠK 1903 16 10 2 4 33 16 17 32
3. NK Vrapče 15 9 2 4 28 19 9 29
3. NK Vrapče 15 9 2 4 28 19 9 29
4. NK Ponikve 15 8 2 5 29 16 13 26
4. NK Ponikve 15 8 2 5 29 16 13 26
5. NK Jarun 16 8 2 6 29 26 3 26
5. NK Jarun 16 8 2 6 29 26 3 26
6. NK Sesvetski Kraljevec 16 8 1 7 23 23 0 25
6. NK Sesvetski Kraljevec 16 8 1 7 23 23 0 25
7. NK Devetka 15 7 3 5 34 23 11 24
7. NK Devetka 15 7 3 5 34 23 11 24
8. NK Zagreb 15 7 3 5 30 22 8 24
8. NK Zagreb 15 7 3 5 30 22 8 24
9. NK Zagorec (Kr) 16 8 1 7 33 34 -1 24
9. NK Zagorec (Kr) 16 8 1 7 33 34 -1 24
10. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 16 6 2 8 38 28 10 20
10. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 16 6 2 8 38 28 10 20
11. NK Mladost Zabok 16 6 3 7 32 33 -1 20
11. NK Mladost Zabok 16 6 3 7 32 33 -1 20
12. NK Prečko 16 5 4 7 18 29 -11 19
12. NK Prečko 16 5 4 7 18 29 -11 19
13. NK Trešnjevka 16 5 3 8 22 34 -12 18
13. NK Trešnjevka 16 5 3 8 22 34 -12 18
13. NK Trešnjevka 16 5 3 8 22 34 -12 18
13. NK Trešnjevka 16 5 3 8 22 34 -12 18
13. NK Trešnjevka 16 5 3 8 22 34 -12 18
14. NK Špansko 16 5 1 10 15 24 -9 16
14. NK Špansko 16 5 1 10 15 24 -9 16
15. HNK Segesta 15 3 4 8 19 38 -19 13
15. HNK Segesta 15 3 4 8 19 38 -19 13
16. ŠNM NK Naftaš Ivanić 16 2 1 13 11 55 -44 7
16. ŠNM NK Naftaš Ivanić 16 2 1 13 11 55 -44 7

3. "A" ZNL - PIONIRI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Dubrava Tim Kabel 11 10 1 0 85 7 78 31
1. NK Dubrava Tim Kabel 11 10 1 0 85 7 78 31
2. NK Kustošija 11 10 1 0 82 13 69 31
2. NK Kustošija 11 10 1 0 82 13 69 31
3. NK Lučko 11 9 0 2 35 18 17 27
3. NK Lučko 11 9 0 2 35 18 17 27
4. NK HAŠK 1903 11 6 1 4 37 27 10 19
4. NK HAŠK 1903 11 6 1 4 37 27 10 19
5. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 11 6 0 5 34 15 19 18
5. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 11 6 0 5 34 15 19 18
6. NK Trnje (Z) 11 6 0 5 39 26 13 18
6. NK Trnje (Z) 11 6 0 5 39 26 13 18
7. NK Zagreb 11 5 0 6 33 58 -25 15
7. NK Zagreb 11 5 0 6 33 58 -25 15
8. NK Jarun 11 4 1 6 23 22 1 13
8. NK Jarun 11 4 1 6 23 22 1 13
9. NK Maksimir 11 3 0 8 26 46 -20 9
9. NK Maksimir 11 3 0 8 26 46 -20 9
10. NK Mladost - Buzin 11 3 0 8 11 57 -46 9
10. NK Mladost - Buzin 11 3 0 8 11 57 -46 9
11. NK Špansko 11 1 2 8 16 50 -34 5
11. NK Špansko 11 1 2 8 16 50 -34 5
12. NK Vrapče 11 0 0 11 6 88 -82 0

1. "A" ZNL - KADETI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kustošija 11 10 1 0 62 13 49 31
2. NK Dubrava Tim Kabel 11 7 1 3 40 13 27 22
3. NK Lučko 11 6 3 2 18 12 6 21
4. NK Trnje (Z) 11 6 1 4 24 14 10 19
5. NK Zagreb 11 5 2 4 24 23 1 17
6. NK Maksimir 11 4 3 4 23 27 -4 15
7. NK Ravnice 11 3 5 3 19 22 -3 14
8. NK HAŠK 1903 11 4 1 6 20 22 -2 13
9. NK Sesvetski Kraljevec 11 3 3 5 18 27 -9 12
10. NK Jarun 11 3 2 6 20 27 -7 11
11. NK Devetka 11 2 1 8 12 36 -24 7
12. NK Vrapče 11 1 1 9 12 56 -44 4

3. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lučko 13 9 1 3 30 14 16 28
2. NK Zagreb 13 8 3 2 29 18 11 27
3. NK Sesvete 13 8 1 4 37 12 25 25
4. NK HAŠK 1903 13 8 0 5 41 24 17 24
5. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 13 7 2 4 44 22 22 23
6. NK Prigorje (M) 13 7 2 4 39 24 15 23
7. NK Rudeš 13 7 2 4 26 13 13 23
8. NK Jarun 13 7 1 5 38 25 13 22
9. NK Mladost - Buzin 13 7 0 6 41 35 6 21
10. NK Dubrava Tim Kabel 13 5 1 7 36 38 -2 16
11. NK Kustošija 13 4 2 7 26 29 -3 14
12. NK Vrapče 13 4 1 8 24 48 -24 13
13. NK Trnje (Z) 13 1 1 11 14 50 -36 4
14. NK Ponikve 13 0 1 12 5 78 -73 1

3. "C2" ZNL - ZAGIĆI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Sava (J) 9 9 0 0 79 12 67 27
1. NK Sava (J) 9 9 0 0 79 12 67 27
2. NK Trnovčica 10 8 0 2 80 20 60 21
2. NK Trnovčica 10 8 0 2 80 20 60 21
3. NK Jarun 10 6 0 4 27 19 8 18
3. NK Jarun 10 6 0 4 27 19 8 18
4. NK Kašina 10 6 0 4 28 33 -5 18
4. NK Kašina 10 6 0 4 28 33 -5 18
5. NK Podsused 9 5 1 3 39 24 15 16
5. NK Podsused 9 5 1 3 39 24 15 16
6. NK Zagreb 10 4 1 5 30 42 -12 13
6. NK Zagreb 10 4 1 5 30 42 -12 13
7. NK ŠN M-M 10 4 0 6 32 38 -6 12
7. NK ŠN M-M 10 4 0 6 32 38 -6 12
8. NK Vrapče 10 4 0 6 14 44 -30 12
8. NK Vrapče 10 4 0 6 14 44 -30 12
9. NK Sesvete 10 3 1 6 19 43 -24 10
9. NK Sesvete 10 3 1 6 19 43 -24 10
10. NK Sava (J) II 10 3 1 6 17 58 -41 10
10. NK Sava (J) II 10 3 1 6 17 58 -41 10
11. NK Kralj Tomislav 10 0 0 10 18 50 -32 0
11. NK Kralj Tomislav 10 0 0 10 18 50 -32 0

1. "A" ZNL - PIONIRI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kustošija 9 8 1 0 33 7 26 25
2. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 9 7 2 0 32 8 24 23
3. NK Bubamara 9 6 1 2 26 9 17 19
4. NK Trnje (Z) 9 5 1 3 48 16 32 16
5. NK Zagreb 9 5 1 3 38 15 23 16
6. NK Devetka 9 5 0 4 26 16 10 15
7. NK Maksimir 9 3 0 6 20 26 -6 9
8. NK Ponikve 9 2 0 7 16 45 -29 6
9. NK Trešnjevka 9 0 1 8 10 57 -47 1
10. NK Mladost - Buzin 9 0 1 8 7 57 -50 1

3. "C2" ZNL - LIMAČI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Jarun 7 7 0 0 43 3 40 21
1. NK Jarun 7 7 0 0 43 3 40 21
2. NK Zagreb 7 5 0 2 28 10 18 15
2. NK Zagreb 7 5 0 2 28 10 18 15
3. NK Jarun 2 7 5 0 2 22 10 12 15
3. NK Jarun 2 7 5 0 2 22 10 12 15
4. NK Sesvete 7 4 1 2 29 9 20 13
4. NK Sesvete 7 4 1 2 29 9 20 13
5. NK Concordia 7 3 0 4 33 19 14 9
5. NK Concordia 7 3 0 4 33 19 14 9
6. NK HAŠK 1903 7 1 1 5 13 30 -17 4
6. NK HAŠK 1903 7 1 1 5 13 30 -17 4
7. NK Trnovčica 7 1 0 6 13 55 -42 3
7. NK Trnovčica 7 1 0 6 13 55 -42 3
8. NK Vrapče 7 1 0 6 10 55 -45 3
8. NK Vrapče 7 1 0 6 10 55 -45 3

1. "A2" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 0 0 0 0 0 0 0 0
2. NK Bubamara 0 0 0 0 0 0 0 0
3. NK Devetka 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NK Dubrava Tim Kabel 0 0 0 0 0 0 0 0
5. NK Jarun 0 0 0 0 0 0 0 0
6. NK Kustošija 0 0 0 0 0 0 0 0
7. NK Lokomotiva (Z) 0 0 0 0 0 0 0 0
8. NK Mladost - Buzin 0 0 0 0 0 0 0 0
9. NK Rudeš 0 0 0 0 0 0 0 0
10. NK Sesvete 0 0 0 0 0 0 0 0
11. NK Trešnjevka 0 0 0 0 0 0 0 0
12. NK Zagreb 0 0 0 0 0 0 0 0
1. GNK Dinamo 0 0 0 0 0 0 0 0
2. NK Bubamara 0 0 0 0 0 0 0 0
3. NK Devetka 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NK Dubrava Tim Kabel 0 0 0 0 0 0 0 0
5. NK Jarun 0 0 0 0 0 0 0 0
6. NK Kustošija 0 0 0 0 0 0 0 0
7. NK Lokomotiva (Z) 0 0 0 0 0 0 0 0
8. NK Mladost - Buzin 0 0 0 0 0 0 0 0
9. NK Rudeš 0 0 0 0 0 0 0 0
10. NK Sesvete 0 0 0 0 0 0 0 0
11. NK Trešnjevka 0 0 0 0 0 0 0 0
12. NK Zagreb 0 0 0 0 0 0 0 0

1. "A" ZNL - PIONIRI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 0 0 0 0 0 0 0 0
2. NK Bubamara 0 0 0 0 0 0 0 0
3. NK Dubrava Tim Kabel 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NK HAŠK 1903 0 0 0 0 0 0 0 0
5. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 0 0 0 0 0 0 0 0
6. NK Kustošija 0 0 0 0 0 0 0 0
7. NK Lokomotiva (Z) 0 0 0 0 0 0 0 0
8. NK Lučko 0 0 0 0 0 0 0 0
9. NK Maksimir 0 0 0 0 0 0 0 0
10. NK Ravnice 0 0 0 0 0 0 0 0
11. NK Rudeš 0 0 0 0 0 0 0 0
12. NK Sesvete 0 0 0 0 0 0 0 0
13. NK Trnje (Z) 0 0 0 0 0 0 0 0
14. NK Zagreb 0 0 0 0 0 0 0 0
1. GNK Dinamo 0 0 0 0 0 0 0 0
2. NK Bubamara 0 0 0 0 0 0 0 0
3. NK Dubrava Tim Kabel 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NK HAŠK 1903 0 0 0 0 0 0 0 0
5. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 0 0 0 0 0 0 0 0
6. NK Kustošija 0 0 0 0 0 0 0 0
7. NK Lokomotiva (Z) 0 0 0 0 0 0 0 0
8. NK Lučko 0 0 0 0 0 0 0 0
9. NK Maksimir 0 0 0 0 0 0 0 0
10. NK Ravnice 0 0 0 0 0 0 0 0
11. NK Rudeš 0 0 0 0 0 0 0 0
12. NK Sesvete 0 0 0 0 0 0 0 0
13. NK Trnje (Z) 0 0 0 0 0 0 0 0
14. NK Zagreb 0 0 0 0 0 0 0 0

1. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 0 0 0 0 0 0 0 0
2. NK Bubamara 0 0 0 0 0 0 0 0
3. NK Dubrava Tim Kabel 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NK HAŠK 1903 0 0 0 0 0 0 0 0
5. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 0 0 0 0 0 0 0 0
6. NK Kustošija 0 0 0 0 0 0 0 0
7. NK Lokomotiva (Z) 0 0 0 0 0 0 0 0
8. NK Lučko 0 0 0 0 0 0 0 0
9. NK Maksimir 0 0 0 0 0 0 0 0
10. NK Ravnice 0 0 0 0 0 0 0 0
11. NK Rudeš 0 0 0 0 0 0 0 0
12. NK Sesvete 0 0 0 0 0 0 0 0
13. NK Trnje (Z) 0 0 0 0 0 0 0 0
14. NK Zagreb 0 0 0 0 0 0 0 0
1. GNK Dinamo 0 0 0 0 0 0 0 0
2. NK Bubamara 0 0 0 0 0 0 0 0
3. NK Dubrava Tim Kabel 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NK HAŠK 1903 0 0 0 0 0 0 0 0
5. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 0 0 0 0 0 0 0 0
6. NK Kustošija 0 0 0 0 0 0 0 0
7. NK Lokomotiva (Z) 0 0 0 0 0 0 0 0
8. NK Lučko 0 0 0 0 0 0 0 0
9. NK Maksimir 0 0 0 0 0 0 0 0
10. NK Ravnice 0 0 0 0 0 0 0 0
11. NK Rudeš 0 0 0 0 0 0 0 0
12. NK Sesvete 0 0 0 0 0 0 0 0
13. NK Trnje (Z) 0 0 0 0 0 0 0 0
14. NK Zagreb 0 0 0 0 0 0 0 0

1. "A1" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 0 0 0 0 0 0 0 0
2. NK Bubamara 0 0 0 0 0 0 0 0
3. NK Devetka 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NK Dubrava Tim Kabel 0 0 0 0 0 0 0 0
5. NK Jarun 0 0 0 0 0 0 0 0
6. NK Kustošija 0 0 0 0 0 0 0 0
7. NK Lokomotiva (Z) 0 0 0 0 0 0 0 0
8. NK Mladost - Buzin 0 0 0 0 0 0 0 0
9. NK Rudeš 0 0 0 0 0 0 0 0
10. NK Sesvete 0 0 0 0 0 0 0 0
11. NK Trešnjevka 0 0 0 0 0 0 0 0
12. NK Zagreb 0 0 0 0 0 0 0 0
1. GNK Dinamo 0 0 0 0 0 0 0 0
2. NK Bubamara 0 0 0 0 0 0 0 0
3. NK Devetka 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NK Dubrava Tim Kabel 0 0 0 0 0 0 0 0
5. NK Jarun 0 0 0 0 0 0 0 0
6. NK Kustošija 0 0 0 0 0 0 0 0
7. NK Lokomotiva (Z) 0 0 0 0 0 0 0 0
8. NK Mladost - Buzin 0 0 0 0 0 0 0 0
9. NK Rudeš 0 0 0 0 0 0 0 0
10. NK Sesvete 0 0 0 0 0 0 0 0
11. NK Trešnjevka 0 0 0 0 0 0 0 0
12. NK Zagreb 0 0 0 0 0 0 0 0

1. "A1" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 0 0 0 0 0 0 0 0
2. NK Bubamara 0 0 0 0 0 0 0 0
3. NK Devetka 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NK Dubrava Tim Kabel 0 0 0 0 0 0 0 0
5. NK Jarun 0 0 0 0 0 0 0 0
6. NK Kustošija 0 0 0 0 0 0 0 0
7. NK Lokomotiva (Z) 0 0 0 0 0 0 0 0
8. NK Mladost - Buzin 0 0 0 0 0 0 0 0
9. NK Rudeš 0 0 0 0 0 0 0 0
10. NK Sesvete 0 0 0 0 0 0 0 0
11. NK Trešnjevka 0 0 0 0 0 0 0 0
12. NK Zagreb 0 0 0 0 0 0 0 0
1. GNK Dinamo 0 0 0 0 0 0 0 0
2. NK Bubamara 0 0 0 0 0 0 0 0
3. NK Devetka 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NK Dubrava Tim Kabel 0 0 0 0 0 0 0 0
5. NK Jarun 0 0 0 0 0 0 0 0
6. NK Kustošija 0 0 0 0 0 0 0 0
7. NK Lokomotiva (Z) 0 0 0 0 0 0 0 0
8. NK Mladost - Buzin 0 0 0 0 0 0 0 0
9. NK Rudeš 0 0 0 0 0 0 0 0
10. NK Sesvete 0 0 0 0 0 0 0 0
11. NK Trešnjevka 0 0 0 0 0 0 0 0
12. NK Zagreb 0 0 0 0 0 0 0 0

1. "A2" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 0 0 0 0 0 0 0 0
2. NK Bubamara 0 0 0 0 0 0 0 0
3. NK Devetka 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NK Dubrava Tim Kabel 0 0 0 0 0 0 0 0
5. NK Jarun 0 0 0 0 0 0 0 0
6. NK Kustošija 0 0 0 0 0 0 0 0
7. NK Lokomotiva (Z) 0 0 0 0 0 0 0 0
8. NK Mladost - Buzin 0 0 0 0 0 0 0 0
9. NK Rudeš 0 0 0 0 0 0 0 0
10. NK Sesvete 0 0 0 0 0 0 0 0
11. NK Trešnjevka 0 0 0 0 0 0 0 0
12. NK Zagreb 0 0 0 0 0 0 0 0
1. GNK Dinamo 0 0 0 0 0 0 0 0
2. NK Bubamara 0 0 0 0 0 0 0 0
3. NK Devetka 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NK Dubrava Tim Kabel 0 0 0 0 0 0 0 0
5. NK Jarun 0 0 0 0 0 0 0 0
6. NK Kustošija 0 0 0 0 0 0 0 0
7. NK Lokomotiva (Z) 0 0 0 0 0 0 0 0
8. NK Mladost - Buzin 0 0 0 0 0 0 0 0
9. NK Rudeš 0 0 0 0 0 0 0 0
10. NK Sesvete 0 0 0 0 0 0 0 0
11. NK Trešnjevka 0 0 0 0 0 0 0 0
12. NK Zagreb 0 0 0 0 0 0 0 0

1. "A2" ZNL - LIMAČI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Trešnjevka 11 11 0 0 50 11 39 33
1. NK Trešnjevka 11 11 0 0 50 11 39 33
2. NK Lokomotiva (Z) 11 10 0 1 48 6 42 30
2. NK Lokomotiva (Z) 11 10 0 1 48 6 42 30
3. NK Zagreb 11 7 1 3 43 19 24 22
3. NK Zagreb 11 7 1 3 43 19 24 22
4. NK Bubamara 11 7 1 3 38 18 20 22
4. NK Bubamara 11 7 1 3 38 18 20 22
5. NK Devetka 11 6 0 5 20 23 -3 18
5. NK Devetka 11 6 0 5 20 23 -3 18
6. NK HAŠK 1903 11 6 0 5 22 27 -5 18
6. NK HAŠK 1903 11 6 0 5 22 27 -5 18
7. NK Ponikve 11 5 0 6 25 20 5 15
7. NK Ponikve 11 5 0 6 25 20 5 15
8. NK Kustošija 11 4 1 6 18 24 -6 13
8. NK Kustošija 11 4 1 6 18 24 -6 13
9. NK Maksimir 11 3 1 7 14 28 -14 10
9. NK Maksimir 11 3 1 7 14 28 -14 10
10. NK Studentski grad 11 3 1 7 18 34 -16 10
10. NK Studentski grad 11 3 1 7 18 34 -16 10
11. NK Špansko 11 1 0 10 10 39 -29 3
11. NK Špansko 11 1 0 10 10 39 -29 3
12. NK Sesvetski Kraljevec 11 0 1 10 6 63 -57 1
12. NK Sesvetski Kraljevec 11 0 1 10 6 63 -57 1

1. "A1" ZNL - ZAGIĆI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 11 10 1 0 93 8 85 31
1. NK Lokomotiva (Z) 11 10 1 0 93 8 85 31
2. NK Bubamara 11 7 2 2 45 15 30 23
2. NK Bubamara 11 7 2 2 45 15 30 23
3. NK Špansko 11 6 4 1 47 15 32 22
3. NK Špansko 11 6 4 1 47 15 32 22
4. NK Trešnjevka 11 6 3 2 48 27 21 21
4. NK Trešnjevka 11 6 3 2 48 27 21 21
5. NK Maksimir 11 6 3 2 46 34 12 21
5. NK Maksimir 11 6 3 2 46 34 12 21
6. NK Kustošija 11 6 2 3 43 37 6 20
6. NK Kustošija 11 6 2 3 43 37 6 20
7. NK Zagreb 11 5 0 6 30 54 -24 15
7. NK Zagreb 11 5 0 6 30 54 -24 15
8. NK HAŠK 1903 11 3 2 6 18 32 -14 11
8. NK HAŠK 1903 11 3 2 6 18 32 -14 11
9. NK Devetka 11 3 1 7 24 54 -30 10
9. NK Devetka 11 3 1 7 24 54 -30 10
10. NK Ponikve 11 3 0 8 15 26 -11 9
10. NK Ponikve 11 3 0 8 15 26 -11 9
11. NK Sesvetski Kraljevec 11 2 0 9 16 44 -28 6
11. NK Sesvetski Kraljevec 11 2 0 9 16 44 -28 6
12. NK Studentski grad 11 0 0 11 13 92 -79 0
12. NK Studentski grad 11 0 0 11 13 92 -79 0

1. "A2" ZNL - ZAGIĆI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 11 10 1 0 86 9 77 31
1. NK Lokomotiva (Z) 11 10 1 0 86 9 77 31
2. NK Devetka 11 9 1 1 59 21 38 28
2. NK Devetka 11 9 1 1 59 21 38 28
3. NK Maksimir 11 9 0 2 51 22 29 27
3. NK Maksimir 11 9 0 2 51 22 29 27
4. NK Špansko 11 7 0 4 34 25 9 21
4. NK Špansko 11 7 0 4 34 25 9 21
5. NK Bubamara 11 7 0 4 36 42 -6 21
5. NK Bubamara 11 7 0 4 36 42 -6 21
6. NK HAŠK 1903 11 6 1 4 44 29 15 19
6. NK HAŠK 1903 11 6 1 4 44 29 15 19
7. NK Ponikve 11 6 0 5 37 28 9 18
7. NK Ponikve 11 6 0 5 37 28 9 18
8. NK Trešnjevka 11 4 0 7 32 55 -23 12
8. NK Trešnjevka 11 4 0 7 32 55 -23 12
9. NK Zagreb 11 2 1 8 33 39 -6 7
9. NK Zagreb 11 2 1 8 33 39 -6 7
10. NK Sesvetski Kraljevec 11 1 2 8 18 44 -26 5
10. NK Sesvetski Kraljevec 11 1 2 8 18 44 -26 5
11. NK Kustošija 11 1 0 10 19 61 -42 3
11. NK Kustošija 11 1 0 10 19 61 -42 3
12. NK Studentski grad 11 1 0 10 20 94 -74 3
12. NK Studentski grad 11 1 0 10 20 94 -74 3

1. "A1" ZNL - LIMAČI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 11 10 1 0 66 4 62 31
2. NK Devetka 11 8 1 2 43 17 26 25
3. NK Kustošija 11 8 0 3 48 18 30 24
4. NK HAŠK 1903 11 6 3 2 39 16 23 21
5. NK Sesvetski Kraljevec 11 6 1 4 37 32 5 19
6. NK Zagreb 11 6 1 4 26 27 -1 19
7. NK Bubamara 11 5 1 5 36 26 10 16
8. NK Maksimir 11 4 0 7 26 35 -9 12
9. NK Špansko 11 3 2 6 28 27 1 11
10. NK Trešnjevka 11 3 0 8 39 53 -14 9
11. NK Ponikve 11 2 0 9 19 46 -27 6
12. NK Studentski grad 11 0 0 11 6 112 -106 0

Nogometni Klub Zagreb