4. Nogometna liga Središte Zagreb skupina A 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Ravnice 29 20 8 1 71 22 49 68
2. NK Mladost Zabok 29 21 4 4 82 19 63 67
3. NK Prečko 29 16 6 7 56 26 30 54
4. NK Špansko 29 15 7 7 52 31 21 52
5. NK Golubovec 29 16 5 8 48 35 13 50
6. NK Devetka 29 13 7 9 48 37 11 46
7. NK Polet (SK) 29 11 11 7 46 39 7 44
8. NK Sesvetski Kraljevec 29 12 7 10 36 32 4 43
9. NK Zagreb 29 10 7 12 28 38 -10 37
10. NK Ilovac 29 10 6 13 35 42 -7 36
11. NK Rudar (DZ) 29 10 6 13 42 53 -11 36
12. NK Odra 29 10 6 13 41 52 -11 36
13. NK Brezovica 29 7 3 19 39 69 -30 24
14. NK Blato 29 4 10 15 26 57 -31 21
15. NK Straža 29 2 9 18 23 52 -29 15
16. NK Ivančica (ZB) 29 3 2 24 21 90 -69 11

Druga NL Centar juniori 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kurilovec 29 19 4 6 71 28 43 61
2. NK Ponikve 29 16 5 8 59 35 24 53
3. NK Zagreb 29 15 7 7 66 44 22 52
4. NK Jarun 29 15 6 8 71 46 25 51
5. NK HAŠK 1903 29 14 6 9 61 38 23 48
6. NK Devetka 29 13 7 9 69 49 20 46
7. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 29 13 5 11 68 41 27 44
8. NK Trešnjevka 29 12 6 11 53 55 -2 42
9. NK Zagorec (Kr) 29 14 1 14 52 57 -5 42
10. NK Vrapče 29 12 5 12 48 49 -1 41
11. NK Sesvetski Kraljevec 29 10 4 15 47 62 -15 34
12. NK Mladost Zabok 29 10 4 15 55 62 -7 33
13. NK Špansko 29 10 3 16 38 48 -10 33
14. ŠNM NK Naftaš Ivanić 29 9 1 19 35 86 -51 28
15. HNK Segesta 29 7 4 18 39 88 -49 25
16. NK Prečko 29 6 6 17 34 78 -44 24

Druga NL Centar kadeti 2023/2024

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Zagreb 29 22 2 5 87 20 67 68
2. NK Špansko 29 20 1 8 73 35 38 61
3. NK Ponikve 29 19 3 7 69 31 38 60
4. NK HAŠK 1903 29 19 1 9 72 34 38 58
5. NK Kurilovec 29 17 4 8 69 45 24 55
6. HNK Segesta 29 15 3 11 62 50 12 48
7. NK Jarun 29 13 5 11 57 53 4 44
8. NK Mladost Zabok 29 12 4 13 49 51 -2 40
9. NK Sesvetski Kraljevec 29 10 9 10 35 40 -5 39
10. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 29 12 3 14 44 55 -11 39
11. NK Zagorec (Kr) 29 10 5 14 46 53 -7 35
12. ŠNM NK Naftaš Ivanić 29 10 0 19 37 60 -23 30
13. NK Vrapče 29 7 6 16 45 73 -28 27
14. NK Trešnjevka 29 7 4 18 32 75 -43 25
15. NK Devetka 29 8 1 20 30 78 -48 25
16. NK Prečko 29 4 3 22 37 91 -54 15

Prva NL Centar pioniri 2023/2024

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kustošija 30 23 4 3 75 18 57 73
2. NK Lokomotiva (Z) 29 20 4 5 89 28 61 64
3. GNK Dinamo 30 18 5 7 52 20 32 59
4. NK Devetka 29 15 6 8 61 50 11 51
5. NK Dubrava Tim Kabel 29 13 6 10 39 36 3 45
6. NK Karlovac 1919 29 12 7 10 43 36 7 43
7. HNK Gorica 30 11 6 13 27 53 -26 39
8. NK Rudeš 29 11 5 13 42 50 -8 38
9. HNK Segesta 28 10 7 11 39 49 -10 37
10. NK Zagorec (Kr) 28 11 2 15 39 56 -17 35
11. NK HAŠK 1903 29 10 4 15 22 36 -14 34
12. NK Inker 29 8 9 12 37 39 -2 33
13. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 29 9 5 15 39 47 -8 32
14. NK Zagreb 29 9 3 17 46 55 -9 30
15. NK Sesvete 30 8 5 17 31 64 -33 29
16. NK Lučko 29 5 2 22 25 69 -44 17

Prva NL Centar mlađi pioniri 2023/2024

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 30 29 1 0 149 8 141 88
2. GNK Dinamo 30 26 3 1 138 10 128 81
3. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 29 16 5 8 61 27 34 53
4. NK Sesvete 30 14 9 7 48 41 7 51
5. NK Dubrava Tim Kabel 30 14 4 12 52 52 0 46
6. NK Zagorec (Kr) 29 14 2 13 50 60 -10 44
7. NK Rudeš 29 12 5 12 54 59 -5 41
8. NK Karlovac 1919 30 11 7 12 37 66 -29 40
9. NK Zagreb 29 11 6 12 40 46 -6 39
10. NK HAŠK 1903 29 9 12 8 24 31 -7 39
11. HNK Gorica 29 10 6 13 50 61 -11 36
12. HNK Segesta 29 9 5 15 41 60 -19 32
13. NK Lučko 30 5 7 18 23 72 -49 22
14. NK Devetka 29 6 3 20 21 83 -62 21
15. NK Inker 29 5 6 18 22 85 -63 21
16. NK Kustošija 29 1 5 23 15 64 -49 8

1. "A" ZNL - PIONIRI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kustošija 19 14 4 1 62 21 41 46
2. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 19 12 5 2 47 17 30 41
3. NK Sesvete 19 11 4 4 34 18 16 37
4. NK Trnje (Z) 19 11 2 6 79 28 51 35
5. NK HAŠK 1903 19 11 0 8 41 29 12 33
6. NK Zagreb 19 9 3 7 56 35 21 30
7. NK Rudeš 19 9 3 7 37 21 16 30
8. NK Ravnice 19 9 2 8 39 29 10 29
9. NK Bubamara 19 9 1 9 40 43 -3 28
10. NK Dubrava Tim Kabel 19 8 3 8 28 29 -1 27
11. NK Maksimir 19 7 1 11 32 42 -10 22

3. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Sesvete 26 19 2 5 92 24 68 59
2. NK HAŠK 1903 26 17 2 7 84 38 46 53
3. NK Lučko 26 16 3 7 59 29 30 51
4. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 26 15 4 7 80 29 51 49
5. NK Rudeš 25 15 4 6 71 24 47 49
6. NK Jarun 26 16 1 9 74 47 27 49
7. NK Dubrava Tim Kabel 26 12 2 12 71 68 3 38
8. NK Kustošija 25 12 2 11 51 52 -1 38
9. NK Zagreb 26 11 5 10 55 60 -5 38
10. NK Prigorje (M) 26 11 3 12 56 59 -3 36
11. NK Mladost - Buzin 26 10 3 13 76 80 -4 33
12. NK Vrapče 26 7 1 18 39 111 -72 22
13. NK Trnje (Z) 26 2 3 21 24 102 -78 9
14. NK Ponikve 26 0 1 25 14 123 -109 1

1. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 23 22 1 0 183 3 180 67
2. NK Lokomotiva (Z) 24 22 1 1 110 10 100 67
3. NK Sesvete 23 19 0 4 63 22 41 57
4. NK Lučko 23 15 4 4 65 8 57 49
5. NK HAŠK 1903 24 13 1 10 55 43 12 40
6. NK Rudeš 21 12 2 7 53 19 34 38
7. NK Maksimir 24 11 4 9 59 40 19 37
8. NK Trnje (Z) 24 11 1 12 57 78 -21 34
9. NK Dubrava Tim Kabel 24 8 8 8 49 38 11 32
10. NK Ravnice 23 10 2 11 38 57 -19 32
11. NK Bubamara 24 9 4 11 31 39 -8 31
12. NK Zagreb 24 8 1 15 35 79 -44 25
13. NK Kustošija 23 6 6 11 22 37 -15 24
14. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 24 6 5 11 32 47 -15 23

3. "A" ZNL - PIONIRI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Dubrava Tim Kabel 22 20 1 1 147 16 131 61
2. NK Kustošija 22 15 3 4 110 39 71 48
3. NK Lučko 21 16 0 5 75 41 34 48
4. NK HAŠK 1903 22 13 3 6 78 47 31 42
5. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 22 12 2 8 68 31 37 38
6. NK Trnje (Z) 22 11 2 9 73 44 29 35
7. NK Maksimir 22 8 1 13 68 76 -8 25
8. NK Zagreb 22 8 0 14 53 99 -46 24
9. NK Jarun 21 7 2 12 39 51 -12 23
10. NK Mladost - Buzin 20 7 1 12 26 83 -57 22
11. NK Špansko 22 4 3 15 35 87 -52 15
12. NK Vrapče 22 0 0 22 16 174 -158 0

1. "A2" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 22 20 1 1 197 15 182 61
2. NK Lokomotiva (Z) 22 20 0 2 113 14 99 60
3. NK Trešnjevka 22 19 0 3 79 37 42 57
4. NK Zagreb 22 15 1 6 88 46 42 46
5. NK Sesvete 22 15 1 6 67 30 37 46
6. NK Jarun 22 13 1 8 74 52 22 40
7. NK Dubrava Tim Kabel 22 12 3 7 49 49 0 39
8. NK Bubamara 22 12 1 9 65 36 29 37
9. NK Devetka 22 10 1 11 39 54 -15 31
10. NK Rudeš 22 7 1 14 54 72 -18 22
11. NK Kustošija 22 5 3 14 33 76 -43 18
12. NK Mladost - Buzin 22 3 1 18 25 118 -93 10

1. "A1" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 22 21 0 1 154 16 138 63
2. NK Lokomotiva (Z) 22 20 1 1 165 16 149 61
3. NK Rudeš 22 17 0 5 140 40 100 51
4. NK Bubamara 22 14 2 6 73 39 34 44
5. NK Sesvete 22 11 4 7 91 54 37 37
6. NK Mladost - Buzin 22 10 3 9 72 83 -11 33
7. NK Kustošija 22 10 2 10 60 61 -1 32
8. NK Jarun 22 9 1 12 60 62 -2 28
9. NK Trešnjevka 22 7 5 10 71 80 -9 26
10. NK Dubrava Tim Kabel 22 5 5 12 48 64 -16 20
11. NK Devetka 22 5 4 13 45 106 -61 19
12. NK Zagreb 22 5 0 17 42 128 -86 15

3. "C2" ZNL - ZAGIĆI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Sava (J) 21 19 1 1 166 39 127 58
2. NK Jarun 21 13 2 6 64 39 25 41
3. NK Trnovčica 21 14 1 6 122 53 69 40
4. NK Podsused 21 13 1 7 80 54 26 40
5. NK Kašina 21 12 0 9 75 74 1 36
6. NK Zagreb 21 10 2 9 65 81 -16 32
7. NK Lokomotiva (Z) 11 9 1 1 69 23 46 28
8. NK Sesvete 21 7 3 11 43 80 -37 24
9. NK ŠN M-M 21 7 0 14 60 83 -23 21
10. NK Vrapče 21 5 1 15 29 104 -75 16
11. NK Sava (J) II 21 4 1 16 35 111 -76 13
12. NK Kralj Tomislav 21 1 1 19 40 107 -67 4

1. "A2" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 22 22 0 0 236 17 219 66
2. NK Lokomotiva (Z) 22 20 1 1 164 24 140 61
3. NK Devetka 22 17 1 4 128 50 78 52
4. NK Jarun 22 13 0 9 96 57 39 39
5. NK Rudeš 22 11 3 8 68 62 6 36
6. NK Bubamara 22 12 0 10 76 79 -3 36
7. NK Mladost - Buzin 22 9 3 10 78 105 -27 30
8. NK Trešnjevka 22 9 1 12 71 109 -38 28
9. NK Dubrava Tim Kabel 22 8 2 12 64 101 -37 26
10. NK Sesvete 22 7 3 12 50 109 -59 24
11. NK Zagreb 22 5 1 16 68 85 -17 16
12. NK Kustošija 22 3 0 19 38 155 -117 9

1. "A1" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 22 20 1 1 114 13 101 61
2. GNK Dinamo 22 20 0 2 124 13 111 60
3. NK Dubrava Tim Kabel 22 18 1 3 82 20 62 55
4. NK Devetka 22 14 1 7 60 42 18 43
5. NK Zagreb 22 14 1 7 53 44 9 43
6. NK Mladost - Buzin 22 12 1 9 43 53 -10 37
7. NK Kustošija 22 11 2 9 65 42 23 35
8. NK Sesvete 22 11 2 9 59 47 12 35
9. NK Rudeš 22 10 2 10 51 43 8 32
10. NK Bubamara 22 7 2 13 51 57 -6 23
11. NK Jarun 22 6 3 14 52 71 -19 21
12. NK Trešnjevka 22 4 1 17 51 91 -40 13

3. "C2" ZNL - LIMAČI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Jarun 16 15 1 0 91 11 80 46
2. NK Sesvete 16 10 2 4 68 26 42 32
3. NK Zagreb 16 10 2 4 66 25 41 32
4. NK Jarun 2 16 8 1 7 53 35 18 25
5. NK Concordia 16 6 5 5 65 40 25 23
6. NK Lokomotiva (Z) 9 4 3 2 52 13 39 15
7. NK Vrapče 16 4 1 11 28 87 -59 13
8. NK HAŠK 1903 16 3 3 10 35 63 -28 12
9. NK Sava (Z) 9 3 0 6 28 61 -33 9
10. NK Trnovčica 16 1 0 15 22 147 -125 3

1. "A" ZNL - KADETI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kustošija 22 20 1 1 113 28 85 61
2. NK Dubrava Tim Kabel 22 14 3 5 66 26 40 45
3. NK Trnje (Z) 22 14 2 6 62 25 37 44
4. NK Lučko 22 13 4 5 43 27 16 43
5. NK Maksimir 22 10 5 7 50 44 6 35
6. NK Zagreb 22 10 3 9 53 41 12 33
7. NK Ravnice 22 7 6 9 50 38 12 27
8. NK HAŠK 1903 22 8 3 11 35 46 -11 27
9. NK Jarun 22 7 4 11 43 47 -4 25
10. NK Sesvetski Kraljevec 22 6 4 12 35 58 -23 22
11. NK Devetka 22 2 3 17 23 82 -59 9
12. NK Vrapče 22 1 2 19 24 135 -111 5

1. "A" ZNL - PIONIRI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kustošija 9 8 1 0 33 7 26 25
2. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 9 7 2 0 32 8 24 23
3. NK Bubamara 9 6 1 2 26 9 17 19
4. NK Trnje (Z) 9 5 1 3 48 16 32 16
5. NK Zagreb 9 5 1 3 38 15 23 16
6. NK Devetka 9 5 0 4 26 16 10 15
7. NK Maksimir 9 3 0 6 20 26 -6 9
8. NK Ponikve 9 2 0 7 16 45 -29 6
9. NK Trešnjevka 9 0 1 8 10 57 -47 1
10. NK Mladost - Buzin 9 0 1 8 7 57 -50 1

1. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 11 11 0 0 62 4 58 33
2. NK Lučko 11 8 2 1 37 1 36 26
3. NK Maksimir 11 8 0 3 42 14 28 24
4. NK Bubamara 11 6 2 3 20 15 5 20
5. NK Trnje (Z) 11 6 0 5 34 29 5 18
6. NK Zagreb 11 5 1 5 19 30 -11 16
7. NK Kustošija 11 4 3 4 14 11 3 15
8. NK Devetka 11 2 4 5 14 30 -16 10
9. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 11 2 3 6 12 21 -9 9
10. NK Mladost - Buzin 11 3 0 8 16 50 -34 9
11. NK Trešnjevka 11 2 0 9 7 29 -22 6
12. NK Ponikve 11 1 1 9 11 54 -43 4

1. "A2" ZNL - LIMAČI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Trešnjevka 11 11 0 0 50 11 39 33
2. NK Lokomotiva (Z) 11 10 0 1 48 6 42 30
3. NK Zagreb 11 7 1 3 43 19 24 22
4. NK Bubamara 11 7 1 3 38 18 20 22
5. NK Devetka 11 6 0 5 20 23 -3 18
6. NK HAŠK 1903 11 6 0 5 22 27 -5 18
7. NK Ponikve 11 5 0 6 25 20 5 15
8. NK Kustošija 11 4 1 6 18 24 -6 13
9. NK Maksimir 11 3 1 7 14 28 -14 10
10. NK Studentski grad 11 3 1 7 18 34 -16 10
11. NK Špansko 11 1 0 10 10 39 -29 3
12. NK Sesvetski Kraljevec 11 0 1 10 6 63 -57 1

1. "A1" ZNL - ZAGIĆI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 11 10 1 0 93 8 85 31
2. NK Bubamara 11 7 2 2 45 15 30 23
3. NK Špansko 11 6 4 1 47 15 32 22
4. NK Trešnjevka 11 6 3 2 48 27 21 21
5. NK Maksimir 11 6 3 2 46 34 12 21
6. NK Kustošija 11 6 2 3 43 37 6 20
7. NK Zagreb 11 5 0 6 30 54 -24 15
8. NK HAŠK 1903 11 3 2 6 18 32 -14 11
9. NK Devetka 11 3 1 7 24 54 -30 10
10. NK Ponikve 11 3 0 8 15 26 -11 9
11. NK Sesvetski Kraljevec 11 2 0 9 16 44 -28 6
12. NK Studentski grad 11 0 0 11 13 92 -79 0

1. "A2" ZNL - ZAGIĆI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 11 10 1 0 86 9 77 31
2. NK Devetka 11 9 1 1 59 21 38 28
3. NK Maksimir 11 9 0 2 51 22 29 27
4. NK Špansko 11 7 0 4 34 25 9 21
5. NK Bubamara 11 7 0 4 36 42 -6 21
6. NK HAŠK 1903 11 6 1 4 44 29 15 19
7. NK Ponikve 11 6 0 5 37 28 9 18
8. NK Trešnjevka 11 4 0 7 32 55 -23 12
9. NK Zagreb 11 2 1 8 33 39 -6 7
10. NK Sesvetski Kraljevec 11 1 2 8 18 44 -26 5
11. NK Kustošija 11 1 0 10 19 61 -42 3
12. NK Studentski grad 11 1 0 10 20 94 -74 3

1. "A1" ZNL - LIMAČI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 11 10 1 0 66 4 62 31
2. NK Devetka 11 8 1 2 43 17 26 25
3. NK Kustošija 11 8 0 3 48 18 30 24
4. NK HAŠK 1903 11 6 3 2 39 16 23 21
5. NK Sesvetski Kraljevec 11 6 1 4 37 32 5 19
6. NK Zagreb 11 6 1 4 26 27 -1 19
7. NK Bubamara 11 5 1 5 36 26 10 16
8. NK Maksimir 11 4 0 7 26 35 -9 12
9. NK Špansko 11 3 2 6 28 27 1 11
10. NK Trešnjevka 11 3 0 8 39 53 -14 9
11. NK Ponikve 11 2 0 9 19 46 -27 6
12. NK Studentski grad 11 0 0 11 6 112 -106 0

Nogometni Klub Zagreb